کد خبر : 1959750 | 01 شهریور 1402 ساعت 09:17 | 33.8K بازدید | 43 دیدگاه

ادعای بزرگ در انگلیس: قطر مالک یونایتد شد

به نظر می‌رسد شیخ جاسم بن حامد آل ثانی موفق شده با پیشنهادش نظر مثبت خانواده گلیزر را به دست آورد.

ادعای بزرگ در انگلیس: قطر مالک یونایتد شد

به گزارش "ورزش سه"، گلیزرها از چند ماه قبل در حال بررسی شرایط برای واگذاری مالکیت باشگاه منچستریونایتد بودند اما پیشرفتی در این کار حاصل نشده بود. 

هواداران این تیم امیدوار بودند که این اتفاق پیش از شروع پنجره نقل و انتقالات تابستانی نهایی شود تا این باشگاه بودجه خوبی برای خرید بازیکنان بزرگ مدنظر اریک تن‌هاخ در اختیار داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد تا آتش خشم آنها از این خانواده آمریکایی بیش از پیش شعله‌ور شود. 

در چند هفته اخیر بارها گفته شد که پیشنهادهای ارائه شده از سوی شیخ جاسم و همچنین سر جیم راتکلیف به اندازه‌ای نبوده که مالکان فعلی این باشگاه را برای فروش آن متقاعد کند اما به نظر می‌رسد که شرایط فرق کرده است. 

1893755

روزنامه انگلیسی سان خبر داده که شیخ جاسم حالا در آستانه خرید این باشگاه با مبلغی نزدیک به هفت میلیارد یورو قرار دارد و به زودی این فرد با نفوذ قطری مالک شیاطین سرخ خواهد شد. 

راتکلیف در طول چند ماه اخیر بارها سعی کرد با پیشنهادهای ارائه شده از سوی رقیب قطری رقابت کند و تمام تلاشش را به کار گرفت اما بسیاری پیش‌بینی کرده بودند که در این راه شکست بخورد و حالا به گفته سان، انتظار می‌رود که خبر انتقال این باشگاه به طرف قطری به زودی به صورت رسمی از سوی گلیزرها اعلام شود.

دیدگاه‌ها