کد خبر : 1961903 | 09 شهریور 1402 ساعت 06:53 | 21.5K بازدید | 12 دیدگاه

بلیت اکسپرس از اصفهان به تاشکند

ستاره‌های سپاهان، قوت قلب رضا عنایتی

عملکرد درخشان پدیده‌های فوتبال ایران از سپاهان باعث حضور پررنگ آنها در تیم فوتبال امید ایران شده است.

ستاره‌های سپاهان، قوت قلب رضا عنایتی

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در حالی با کسب چهار پیروزی متوالی در لیگ برتر ایران با امتیاز کامل به صدر جدول در پایان هفته چهارم تکیه داده است که اعتماد ژوزه مورایس به بازیکنان جوان باعث ایجاد تغییرات اساسی در ترکیب این تیم با وجود ستاره‌های مطرح شود.

سرمربی پرتغالی سپاهان هر هفته یک بازیکن جوان را با حضور در جمع زردپوشان اصفهانی به فوتبال ایران معرفی کرد تا ماحصل اعتماد او با داشتن سه سهمیه در لیست تیم امید برای دور اول انتخابی المپیک پاریس همراه شود.

محمدجواد حسین‌نژاد، محمد قربانی و آریا یوسفی توانستند تکنیک‌های فردی خود را در قالب تاکتیک‌های تیمی سپاهان به خوبی نشان دهند تا رضا عنایتی نتواند از بازی خوب آنها چشم پوشی کند‌.

1918239

بازیکنانی تاکتیکی که قطعا می‌توانند در کنار نفراتی همچون محمدحسین اسلامی از ذوب آهن، مهدی هاشم‌نژاد از تراکتور، طاها طباطبایی از سایپا، محمدرضا بردبار از ملوان، سینا قاسمی از اکادمی کیا و حسین گودرزی از شمس آذر قزوین، کمربند میانی قدرتمندی را برای این تیم در مسیر راهیابی به المپیک ۲۰۲۴ پاریس تشکیل دهند.

1918240

سه سهمیه سپاهان در لیست زیر ۲۳ سال باعث شد تا این باشگاه بیشترین نفرات را در اردوی ازبکستان داشته باشد و نشانه‌ای از سرمایه‌گذاری آکادمی این باشگاه روی تولید بازیکن است.

دیدگاهها