کد خبر : 1966375 | 27 شهریور 1402 ساعت 21:33 | 22.4K بازدید | 12 دیدگاه

روزهای تاریک میلان: برق هم نیست!

در جریان نشست خبری میلان برای بازی اول در لیگ قهرمانان اروپا برق سالن به مدت 10 دقیقه قطع شد تا خبرنگاران با استفانو پیولی و فیکایو توموری در تاریکی گفت و گو کنند.

روزهای تاریک میلان: برق هم نیست!

به گزارش "ورزش سه"، میلان فردا شب فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را با بازی مقابل نیوکسل آغاز می‌کند. این بازی برای روسونری اهمیتی مضاعف پیدا کرده چرا که آنها اخیرا در دربی میلان با شکستی تلخ مقابل اینتر بدرقه شدند و امیدوارند با کسب پیروزی مقابل نیوکسل روزهای سخت را پشت سر بگذارند.

اما به نظر می‌رسد این روزها بخت و اقبال با میلان قهر کرده است. امروز درحالیکه استفانو پیولی به عنوان سرمربی و فیکایو توموری بازیکن میلان در نشست خبری پیش از بازی با نیوکسل حضور پیدا کرده بودند برق سالن نشست خبری قطع شد و حدود 10 دقیقه طول کشید تا روشنایی به سالن برگردد.

1927147

این اتفاق بازتاب‌های زیادی داشت و بسیاری از خبرنگاران حاضر در نشست خبری در شبکه‌های اجتماعی آن را دستمایه شوخی با میلان کردند. به خصوص خبرنگاران انگلیسی حاضر در نشست طعنه‌های زیادی به میلان زدند و معتقد بودند "این فصل میلان با تاریکی گره خورده است".

1927148

کیت داونی، خبرنگار انگلیسی شبکه اسکای، در شبکه‌های اجتماعی نوشت: "امروز بعد از ظهر در نشست خبری میلان برق رفت! استفانو پیولی که در آستانه اخراج قرار دارد و مدافع تیم فیکایو توموری 10 دقیقه در تاریکی نشسته بودند. ما که متعجب بودیم ولی خبرنگارهای ایتالیایی که در سالن بودند می‌گفتند بعد از باخت سنگین در دربی انگار برق کل باشگاه رفته و ادامه فصل برای میلان در تاریکی سپری خواهد شد".

دیدگاهها