کد خبر : 1966428 | 28 شهریور 1402 ساعت 00:40 | 16.2K بازدید | 6 دیدگاه

رویایی در کار نیست اما دوستش دارم

واکنش نادال به رویای ریاست رئال

رافائل نادال تاکید کرد که رویای ریاست رئال مادرید را در سر ندارد.

واکنش نادال به رویای ریاست رئال

به گزارش "ورزش سه"، رافائل نادال، یکی از بزرگترین و پرافتخارترین تنیسورهای تاریخ، در گفت و گوی تلویزیونی امشبش یک بار دیگر به علاقه بالایش نسبت به رئال مادرید اشاره کرد. او در این گفت و گو به شایعه همیشگی در مورد آرزوی ریاستش در رئال هم واکنش نشان داد.

نادال در کنار صحبت در خصوص برنامه‌هایش برای سال‌های بعد از تنیس و برنامه‌های بزرگی که دارد، به چند سوال نیز در مورد رئال مادرید پاسخ داد.

او با اشاره به شروع خوب شاگردان کارلو آنچلوتی گفت: "رئال امسال شروع خوبی داشته و همه بازی‌هایش را برده است. با این وجود تازه اول راه هستیم. بازیکنان مهمی چون تیبو کورتوا، ادر میلیتائو و وینیسیوس جونیور مصدوم هستند و هیچ چیز قابل پیش بینی نیست."

1927286

نادال در مورد ناکامی در جذب کیلیان امباپه گفت: "من با آغوش باز از امباپه استقبال می‌کنم. چه کسی است که او را دوست نداشته باشد. هواداران نباید از او دلخوری داشته باشند چرا که هیچ تعهدی ندارد. با این وجود رئال مادرید امسال هم یک خرید جذاب و بزرگ داشت و به نظرم آینده درخشانی در انتظار جود بلینگام است."

تنیسور محبوب اسپانیایی در پاسخ به این سوال جالب که «که آیا رویای ریاست رئال مادرید را در سر می‌پرواند؟» گفت: "چنین رویایی ندارم اما چیزی است که دوستش دارم. در حال حاضر نیاز به فکر کردن هم نیست چرا که ما بهترین رئیس ممکن را داریم. زندگی فراز و فرودهای زیادی دارد و شما باید پیش بروید. برای هر کاری ابتدا باید از خود بپرسیم که آیا صلاحیت انجامش را داریم؟ فکر می‌کنم در حال حاضر شرایط لازم برای این کار در من وجود ندارد."

دیدگاهها