کد خبر : 1967507 | 01 مهر 1402 ساعت 19:35 | 10.5K بازدید | 15 دیدگاه

آنها ده نفره هم حریف ندارند

سیتی 2 - فارست صفر: یک کم سختی بکشیم!

منچسترسیتی در هفته ششم لیگ برتر در خانه‌اش به مصاف ناتینگهام فارست رفت و موفق شد با پیروزی 2-0 سه امتیاز این بازی را به دست بیاورد.

 سیتی 2 - فارست صفر: یک کم سختی بکشیم!

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امشب در ورزشگاه اتحاد میزبان ناتینگهام فارست بود. شاگردان پپ در نیمه اول با دو گل تماشایی فیل فودن و ارلینگ هالند از حریف پیش افتادند. اخراج رودری در شروع نیمه دوم باعث شد برنامه‌های سیتی در این نیمه به هم بریزد و شاگردان پپ در ادامه بازی را کنترل کردند و در نهایت با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیدند.

ویدئو: 311521

منچسترسیتی که فصل گذشته یک سه‌گانه تاریخی به ثبت رساند این فصل را هم به همان شکل و با نمایش‌هایی خیره‌کننده آغاز کرده است.شاگردان پپ هر پنج بازی اول‌شان در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته و در اولین هفته لیگ قهرمانان هم با اینکه ابتدا از ستاره سرخ بلگراد عقب افتادند اما در ادامه بازگشته به پیروزی رسیدند تا چمپیونزلیگ را هم مقتدرانه آغاز کنند. آنها امروز امیدوار بودند با یک پیروزی دیگر صدرنشینی‌شان در لیگ برتر را مستحکم‌تر کنند.

در دقیقه 7 دوکو، خرید بلژیکی جدید منچسترسیتی در سمت چپ توپ را کنترل کرده و رودری را که به میانه میدان متمایل‌تر بود صاحب توپ کرد. این ستاره اسپانیایی منچسترسیتی بدون تعلل پاسی عمقی و تماشایی به سمت راست و تیر دوم دروازه فارست ارسال کرد. کایل واکر این پاس را به صورت تک‌ضرب و رو به عقب در اختیار فیل فودن قرار داد تا ضربه دقیق او وارد دروازه ناتینگهام فارست شود.

ویدئو: 311510
1929604
1929603

هفت دقیقه بعد در دقیقه 14 سیتی یک گل مدرسه‌ای دیگر به ثمر رساند. این بار خولین آلوارز در سمت راست صاحب توپ شد و پاسی به طرف محوطه جریمه ارسال کرد. ماتئوس نونز، خرید پرتغالی جدید منچسترسیتی در حرکتی زیبا و تمرین شده از روی توپ پرید تا پاس آلوارز به فیل فودن برسد. او که می‌دانست نونز به حرکت خود به سمت راست ادامه داده بدون معطلی ستاره پرتغالی را صاحب توپ کرد و سانتر دقیق ماتئوس نونیز را ارلینگ هالند با یک ضربه سر تماشایی به تور فارست چسباند تا سیتی اختلاف را دو برابر کند.

ویدئو: 311513
1929606
1929605

منچسترسیتی بعد از این دو گل تماشایی اشتهای خود برای گلزنی را تا حدی از دست داد و تا پایان نیمه اول با حفظ مالکیت توپ بازی را کنترل کرد تا نیمه اول با برتری 2-0 بازیکنان پپ گواردیولا به پایان برسد.

درحالیکه نیمه دوم تازه شروع شده بود رودری برنامه‌های سیتی را یک‌باره به هم ریخت. در دقیقه 46 رودری با گیبز وایت بازیکن فارست درگیر شد و در تصاویر به نظر می‌رسید که رودری گلوی بازیکن فارست را فشار می‌دهد. داور به سرعت خود را به صحنه رساند تا مانع از شدت گرفتن درگیری شود. او یک کارت قرمز مستقیم به رودری نجات داد و همه منتظر بودند تا نتیجه بررسی وی‌ای‌آر را ببینند.

1929607

وی‌ای‌آر با داور موافق بود و حکم به اخراج رودری داد. اما او که از این تصمیم بسیار عصبانی بود حاضر به ترک میدان نبود و به سختی از زمین بیرون برده شد. چنین حرکتی از ستاره‌ای با کیفیت و تجربه رودری بعید به نظر می‌رسید. درحالیکه رودری با سر پایین افتاده در حال ترک زمین بود نگاه عصبانی پپ گواردیولا به او نشان می‌داد سرمربی سیتی از 10 نفره شدن تیمش در ابتدای نیمه دوم اصلا خوشحال نیست.

1929608

در دقیقه 78 سیتی فرصت داشت کار را تمام کرده و با زدن گل سوم خیالش را راحت کند. آبی‌پوشان در میانه میدان صاحب یک ضربه آزاد شدند و کایل واکر با ارسال یک پاس قطری ناتان آکه تعویضی را در سمت چپ صاحب توپ کرد. پاس عرضی او در دهانه دروازه ارلینگ هالند را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی ستاره نروژی به شکلی عجیب این توپ را به بالای دروازه فرستاد تا این فرصت از دست برود.

در نهایت بازی با پیروزی 2-0 سیتی به پایان رسید تا شاگردان پپ گواردیولا با کسب همه امتیازهای ممکن بعد از شش هفته 18 امتیازی شده و صدرنشینی‌شان را مستحکم کنند.

دیدگاهها