کد خبر : 1967547 | 01 مهر 1402 ساعت 22:24 | 47.7K بازدید | 47 دیدگاه

ستاره اول لالیگا آبی و اناری می‌پوشد! (عکس)

امروز در هفته ششم لالیگا، بارسلونا در حالیکه مقابل سلتاویگو ۲-۰ عقب افتاده بود، دو گل از روبرت لواندوفسکی در دقایق پایانی، زمینه‌ساز بدست آوردن سه امتیاز توسط این تیم شد.

ستاره اول لالیگا آبی و اناری می‌پوشد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در نیمه اول بازی امروز یک بر صفر شکست خورد و با توجه به مصدومیت و تعویض فرانکی دی‌یونگ بازگشت این تیم به بازی سخت‌تر شد.

در نیمه دوم بارسلونا موقعیت‌هایی داشت اما این سلتاویگو بود که باز هم موفق شد دروازه حریف را باز کند. روی ضدحمله سلتاویگو، ضربه زمینی و آرام آناستازیوس دوویکاس به گوشه دروازه رفت و بازی ۲-۰ شد.

1929688

۵ دقیقه بعد از این گل طوفان ۴ دقیقه‌ای لواندوفسکی شروع شد. پاس چیپ و زیبای ژوائو فلیکس از پشت محوطه و از روی سر مدافعان سلتاویگو به لوا رسید و این مهاجم لهستانی نیز توپ را به همان شکل از روی سر دروازبان حریف رد کرد و گل اول بارسلونا به ثمر رسید. ۴ دقیقه بعد و در دقیقه ۸۵ هم پاس کاتبک ژوائو کانسلو به لوا رسید و با یک ضربه حساب‌شده موفق شد بازی را به تساوی بکشاند و در ادامه با گل کانسلو کامبک میزبان تکمیل شد.

1929690

ستاره لهستانی در ۷ بازی این فصل برای بارسلونا موفق شده است ۶ گل و ۴ پاس گل ثبت کند و سهم بزرگی از موفقیت بارسا تا این مقطع از فصل را داشته باشد و البته تا اینجای فصل، موثرترین بازیکن لالیگا هم بوده است.

بارسلونا پس از برد در بازی امروز ۱۶ امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.

1929689

دیدگاهها