کد خبر : 1967561 | 01 مهر 1402 ساعت 23:35 | 35.4K بازدید | 5 دیدگاه

بازی آلومینیوم- شمس‌آذر تکرار می‌شود!

شاگردان سید مجتبی حسینی و سعید دقیقی در دیداری تدارکاتی مقابل هم قرار می‌گیرند.

بازی آلومینیوم- شمس‌آذر تکرار می‌شود!

به گزارش "ورزش سه، تیم های آلومینیوم اراک و شمس آذر قزوین با توجه تعویق مسابقات هفته ششم لیگ‌برتر، قرار است عصر روز چهارشنبه هفته جاری(پنجم مهرماه) در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک مقابل هم قرار بگیرند.

آلومینیوم اراک که روز گذشته نیز دیداری تدارکاتی مقابل تیم«ب» این باشگاه انجام داد و امروز استراحت داشت، با نظر مجتبی حسینی قرار است مسابقه دوستانه دیگری هم برابر شمس‌آذر قزوین برگزار کند تا بازیکنان تیم در شرایط بازی بمانند.

طبق برنامه قبلی سازمان لیگ قرار بود تیم آلومینیوم اراک در همین روز(چهارشنبه) در هفته ششم لیگ‌برتر به مصاف نساجی مازندران برود و شمس آذر نیز در تبریز مقابل تراکتور قرار بگیرد که این بازی‌ها لغو شد.

شاگردان سعید دقیقی نیز در حالی به استقبال مسابقه دوستانه مقابل آلومینیوم اراک خواهند رفت که در روزهای گذشته دو بازی تدارکاتی برابر فولاد هرمزگان و کویر مقوا تهران انجام دادند.

گفتنی است، تیم های فوتبال آلومینیوم اراک و شمس آذر قزوین در هفته چهارم لیگ برتر و قبل از فیفا دی نیز در یک مسابقه رسمی مقابل هم قرار گرفته بودند که در آن بازی، شاگردان مجتبی حسینی به پیروزی 2 بر صفر رسیدند.

دیدگاهها