کد خبر : 1968055 | 04 مهر 1402 ساعت 03:02 | 13.6K بازدید | 8 دیدگاه

ستاره میلان:

لیگ قهرمانان بیشتر از پول سعودی‌ها ارزش دارد

رافائل لیائو، ستاره میلان، اظهار کرده است که می‌خواهد با میلان به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند و تا دو سه سال آینده روی این تیم کاملا متمرکز است.

لیگ قهرمانان بیشتر از پول سعودی‌ها ارزش دارد

به گزارش "ورزش سه"، وینگر 24 ساله پرتغالی که در ماه ژوئن قرارداد 5 ساله جدیدی را با این باشگاه منعقد کرد، در مراحل اولیه این فصل برای روسونری در فرم خوبی قرار دارد و در شش بازی اول خود با تیم در تمام مسابقات سه گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. 
لیائو ستاره برجسته‌ای در ترکیب استفانو پیولی میلان است اما اخیراً به دلیل رعایت نکردن وظایف دفاعی در تیم مورد انتقاد قرار گرفته است و برخی معتقدند که کل تیم حول محور او می‌چرخد.
لیائو در صحبت با میلان نیوز، ابتدا در مورد شکست فصل گذشته میلان مقابل اینتر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد: "ما غایبانی داشتیم و به دلیل نبود گزینه روی نیمکت، اینتر به وضوح برتر از ما بود. آنها چه در ترکیب اصلی و چه روی نیمکت تیم بسیار کاملی دارند و من معتقدم که این تفاوت را در دو مسابقه ایجاد کردند."
او در مورد رویاهای خود با میلان و به طور کلی حرفه خود صحبت کرد: "من معتقدم که باشگاه در مسیر درستی قرار دارد، ما توانستیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کنیم. اکنون هدف باشگاه باید این باشد که به پیشرفت و بزرگ شدن ادامه دهد و من مطمئن هستم که میلان به زودی در کورس قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا که هدف ماست، بازخواهد گشت. من از طرف خودم صحبت می‌کنم، من جوان هستم، من بازیکنی هستم که می‌خواهد چیزهای بزرگی را بدست آورد، لیگ قهرمانان اروپا به نظر من رویای هر بازیکنی است و ما برای این کار تلاش می‌کنیم."

1930853

این بازیکن 24 ساله در مورد تجربه تیم با وجود میانگین سنی نسبتاً جوان صحبت کرد: "با وجود اینکه ما جوان هستیم، در حال حاضر بیش از 50 بازی در سری آ انجام داده‌ایم و  بیش از 20 بازی در لیگ قهرمانان اروپا، ما کاملا شاداب و با تجربه هستیم.
ما می‌توانیم از این تجربه و تازگی جوان بودن استفاده کنیم و در زمین بازی دست برتر را داشته باشیم."
از لیائو در مورد احتمال ترک میلان در آینده سوال شد: "هرگز نمی‌توان گفت هرگز، اما من در باشگاهی هستم که به خوبی از من استقبال کرد، اکنون قراردادم را تمدید کرده‌ام، اگر به جدایی فکر می‌کردم آن را تمدید نمی‌کردم، من روی انجام کارهای بزرگ تمرکز کرده‌ام. در دو یا سه سال آینده با میلان."
در نهایت، لیائو در مورد هرگونه وسوسه احتمالی از سوی باشگاه‌های ثروتمند عربستان سعودی اظهار نظر کرد: "من هنوز نتایج خوبی کسب نکرده‌ام تا به چنین لیگی بروم. برای من یک لیگ قهرمانان اروپا بیشتر از حقوق سالی 10 میلیون یورو ارزش دارد."

دیدگاهها