کد خبر : 1968204 | 04 مهر 1402 ساعت 14:06 | 29.9K بازدید | 15 دیدگاه

توصیه ستاره سابق آرسنال به آرتتا: این مهاجم را بخر

پل مرسون، ستاره سابق آرسنال، معتقد است که میکل آرتتا باید در ژانویه ایوان تونی را به خدمت بگیرد.

توصیه ستاره سابق آرسنال به آرتتا: این مهاجم را بخر

به گزارش "ورزش سه"، پل مرسون نگرانی خود نسبت به گزینه‌های آرسنال در خط حمله ابراز کرد و مدعی شد که تیم میکل آرتتا باید در ماه ژانویه ایوان تونی را به خدمت بگیرد.

این اتفاق پس از آن رخ داد که تیم سابق او در دربی یکشنبه شمال لندن مقابل تاتنهام با تساوی 2-2 متوقف شد.

مرسون به اسکای اسپورت گفت: "همیشه از روز اول این را گفته‌ام ادی انکتیا قرار نیست برای شما لیگ برتر را فتح کند. شما به یک مهاجم نوک مناسب نیاز دارید. من انکتیا را سرزنش نمی‌کنم چون آن‌ها با تاتنهام 2-2 مساوی کردند اما با 32 بازی مانده به پایان و تمام بازی‌های لیگ قهرمانان که باید انجام دهند، فکر نمی‌کنم او آرسنال را به سطح بعدی برساند. حتی فکر نمی‌کنم گابریل ژسوس آن‌ها را به سطح بعدی برساند."

1931136

تونی، 27 ساله، به دلیل اعتراف به 232 مورد از 262 اتهامی که توسط اتحادیه فوتبال انگلیس علیه او در ارتباط با قوانین این سازمان در شرط بندی بود، به مدت 8 ماه از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم است.

مهاجم برنتفورد در ماه ژانویه برای بازگشت به میادین در دسترس است. مرسون در مورد این بازی گفت: "تونی بازیکن خوبی است، او می‌تواند توپ را در خط حمله نگه دارد، او روی ارسال‌ها هم خوب است. آرسنال شاید مجبور باشد که به دنبال او برود چون یک میلیون مهاجم وجود ندارد که به دنبال آن‌ بروند."

پس از یک فصل فوق‌العاده با زدن 20 گل در لیگ برای تیم تحت هدایت توماس فرانک طی 33 بازی، تونی توجه بسیاری از باشگاه‌های سراسر لیگ برتر را به خود جلب کرد و منچستریونایتد، چلسی و تاتنهام به این مهاجم علاقه‌مند شده بودند.

1931137

دیدگاهها