کد خبر : 1970036 | 11 مهر 1402 ساعت 19:17 | 45.8K بازدید | 8 دیدگاه

پورتو از بارسلونا نمی‌ترسد

سرمربی سابق اسپانیا: طارمی یک مهاجم استثنایی است

روبرت مورنو، سرمربی سابق اسپانیا و دستیار سابق لوئیس انریکه در بارسلونا از پورتو و ستاره ایرانی‌اش مهدی طارمی ستایش کرد.

سرمربی سابق اسپانیا: طارمی یک مهاجم استثنایی است

به گزارش "ورزش سه"، در آستانه دیدار پورتو و بارسلونا در روز دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان یکی از مربیان سابق بارسا به ستایش از پورتو و ستاره ایرانی‌اش مهدی طارمی پرداخت. روبرت مورنو که علاوه بر هدایت تیم ملی اسپانیا به عنوان سرمربی سابقه حضور در کادر فنی بارسا، در دوران سرمربی‌گری لوئیس انریکه را دارد می‌گوید شیفته سرمربی پورتو است و طارمی را مهاجمی استثنایی می‌داند.

1935123

مورنو در مصاحبه با مارکا گفت:" من اف‌سی پورتو را می‌شناسم. سرجیو کنسیسائو را به عنوان مربی خیلی دوست دارم. پورتو تیمی است که نسبت به پارسال خیلی فرق کرده. آنها یک مهاجم ایرانی دارند؛ طارمی که واقعا استثنایی است. آنها در پستهای دیگر هم بازیکنان خیلی خوبی دارند چون پورتو باشگاهی است که در نقل و انتقالات همیشه خوب کار می‌کند. ولی پورتو استراتژی‌ای دارد که به دنبال خرید ستاره‌های خیلی برجسته و اسم‌دار نیست".

سرمربی سابق اسپانیا و دستیار سابق سرمربی بارسا در ادامه گفت:" پورتو حریف خوبی برای بارسلونا است و این را به دلیل سبک بازی‌شان می‌گویم. ما با تیمی مثل سلتیک یا مایورکا بازی نمی‌کنیم که بازی را ببندد و فقط دفاع کند. خیلی بعید می‌دانم کنسیسائو از عادتهای فوتبالی‌اش دست بردارد. او با سیستم 4-2-3-1 بازی می‌کند و این را حفظ خواهد کرد. پورتو حریفی است که از موضع برابر بازی میکند و این به نفع بارسا است. آنها برای پیروزی به مصاف بارسا می‌آیند و اینجا است که ما می‌توانیم از فضاهایی که ایجاد می‌شود برای گل زدن و پیروزی استفاده کنیم".

دیدگاهها