کد خبر : 1975312 | 04 آبان 1402 ساعت 01:19 | 23.8K بازدید | 12 دیدگاه

هالند هت‌تریک هفتگی‌اش را کامل کرد! (عکس)

ارلینگ هالند، ستاره تیم منچسترسیتی، موفق شد با دو گل پیروزی را برای تیمش به ارمغان بیاورد.

هالند هت‌تریک هفتگی‌اش را کامل کرد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، سیتی امشب در هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان یانگ بویز سوئیس بود. این تیم در ابتدا با گل مانوئل آکانجی از حریف پیش افتاد، اما سه دقیقه بعد، میزبان با گل مشاک الیا توانست بازی را به تساوی بکشاند. تا کار سیتی در این بازی خانگی در نیمه دوم دشوار به نظر برسد.

1945086
1945087
1945088

در نیم ساعت پایانی هالند توانست مثل یک ستاره بزرگ در یک بازی مهم به کمک تیمش برای باز کردن گره بازی بیاید. در دقیقه 65 روی گریلیش در محوطه جریمه یک خطای بی‌مورد رخ داد و داور به کمک داور ویدیویی پنالتی به سود منچسترسیتی اعلام کرد و هالند پشت توپ قرار گرفت و توانست سمت راست دروازه حریف را هدف قرار دهد و گل برتری تیمش را به ثمر برساند و باعث شود سیتی با اعتماد به نفس و خیال راحت‌تری توپ را بعد از این به گردش دربیاورد.

1945090
1945089

بیست دقیقه بعد هم این مالکیت توپ بالاخره برای سیتی نتیجه بخش بود و  هالند موفق شد گل دوم خودش را به ثمر برساند و خیال تیمش را از پیروزی راحت کند. پاس رودری، بعد از پاس‌کاری طولانی بازیکنان سیتی و بازکردن خط دفاعی یانگ بویز، در میانه محوطه جریمه به هالند رسید و او هم با یک ضربه زیبا و دقیق پای راست دروازه حریف را باز کرد و توپ را باز هم به گوشه سمت راست دروازه فرستاد.

با این دو گل تعداد گل‌های هالند در چمپیونزلیگ امسال به 3 رسید و او موفق شد بعد بازی عنوان بازیکن میدان را هم کسب کند. در بازی ابتدای هفته سیتی مقابل برایتون هالند گل دوم تیمش را زد و باعث شد سیتی به سه امتیاز برسد و حالا در دو بازی سه گل زده و پایه گذار پیروزی تیمش در هر دو بازی بوده است.

دیدگاهها