کد خبر : 1980527 | 26 آبان 1402 ساعت 13:37 | 6.6K بازدید | 3 دیدگاه

لیگ برتر والیبال زنان؛

زنان این باشگاه جور تیم مردانشان را می‌کشند!

تیم والیبال سایپا تهران با پیروزی مقابل مهرسان در شهرآورد هفته چهارم لیگ برتر زنان در صدر جدول این رقابت‌ها قرار گرفت.

زنان این باشگاه جور تیم مردانشان را می‌کشند!

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های سایپا و مهرسان این هفته مقابل 300 تماشاگر علاقمند در سالن فدراسیون به مصاف یک‌دیگر رفتند و نارنجی‌پوشان با شکست حریف فاتح شهرآورد لیگ برتر زنان شدند.

شاگردان نیلوفر حجتی در تیم سایپا به‌رغم شکست در ست سوم با امتیاز 25 بر 19، در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 17 و 25 بر 22 به پیروزی رسیدند تا سه امتیاز کامل این دیدار را به‌دست آورند.

سایپا با این پیروزی و با توجه به استراحت فولاد مبارکه سپاهان در هفته چهارم، با سه برد و 9 امتیاز در صدر جدول این رقابت‌ها قرار گرفت. فائزه جعفری شیرازی، منیژه منصور صادقی، هدیه صابری و گل‌تکین پذیره به ترتیب به عنوان نماینده سازمان لیگ، ناظر فنی و داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

این مسابقه که یک ساعت و 57 دقیقه طول کشید، دو کارت زرد داشت که تیم سايپا در ست چهارم اخطار تاخیر گرفت و شبنم علیخانی از این تیم کارت زرد دریافت کرد.

تیم زنان سایپا در حالی به صدر جدول لیگ برتر والیبال زنان راه یافت که تیم مردان آن‌ها قعرنشین جدول است و به نوعی می‌توان گفت زنان این باشگاه جور مردانشان را در والیبال می‌کشند.

دیدگاهها