کد خبر : 1980668 | 27 آبان 1402 ساعت 01:17 | 6.2K بازدید | 1 دیدگاه

انگلیس ۲-۰ مالت: سه امتیاز برای سیدبندی

انگلیس در دیداری از مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ موفق شد مقابل تیم کوچک مالت به پیروزی ۲-۰ برسد.

انگلیس ۲-۰ مالت: سه امتیاز برای سیدبندی

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان گرت ساوت‌گیت که از پیش صعودشان به یورو ۲۰۲۴ را قطعی کرده بودند، با پیروزی در دیدار امشب شانس‌شان را برای قرار گرفتن در سید ۱ گروه‌بندی رقابت‌های یورو افزایش دادند.

ویدئو: 317025

تیم میهمان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 2 روی اشتباه کانر گالاگر، مالت به گل برسد اما ضربه تدی تئوما از کنار دروازه جوردن پیکفورد به بیرون رفت.
پس از آن نوبت بازیکنان انگلیس بود که توپ و میدان را در اختیار بگیرند و در دقیقه 8 به گل اول بازی برسند. روی یک حرکت از سمت راست بود که فیل فودن قصد داشت توپ را برای هری کین ارسال کند اما توپ با دخالت په‌په، مدافع مالت، به سمت دروازه این تیم رفت و بعد از اینکه هنری بونلو، دروازه‌بان مالت، توپ را به سمت بالا دفع کرد، توپ بعد از فرود به سر او برخورد کرد و وارد دروازه شد تا یک گل به خودی شکل بگیرد.

1955559

در ادامه بازیکنان انگلیس توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند تا اینکه در دقیقه 40، روی یک حرکت تیمی، ترنت الکساندر آرنولد صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه مالت به بیرون رفت و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید. 

نیمه دوم را هم انگلیس بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. 
ساوت‌گیت تلاش کرد با فرستادن دکلان رایس و کول پالمر به میدان، شرایط را به سود تیمش تغییر بدهد و در دقیقه 64، بار دیگر الکساندر آرنولد صاحب موقعیت شد اما این بار بونلو با یک واکنش خوب دروازه تیمش را نجات داد.
فشار حملات سه‌شیرها ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 75، سرانجام این تیم به گل دوم رسید. روی یک حرکت تیمی بود که هری کین با پاس بوکایو ساکا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه مطمئن کار را تمام کرد.

1955560

یک دقیقه بعد این دکلان رایس بود که گل سوم را برای انگلیس به ثمر رساند اما به خاطر حضور هری کین در آفساید و قرار گرفتن او در مقابل دروازه‌بان، این گل پذیرفته نشد.
در دقایق پایانی هم انگلیس تیم برتر میدان بود و صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر شد اما نتوانستند به گل سوم برسد و بازی با همان دو گل به پایان رسید. 

دیدگاه‌ها