کد خبر : 1980879 | 28 آبان 1402 ساعت 09:49 | 6.6K بازدید | 13 دیدگاه

جوکوویچ:

آلکاراز با نادال متفاوت است اما آینده درخشانی دارد

مرد شماره یک تنیس جهان گفت: نادال حرفه‌ای ترین تنیسور بود که دیدم اما آلکاراز جوان است و آینده درخشانی دارد.

آلکاراز با نادال متفاوت است اما آینده درخشانی دارد

به گزارش "ورزش سه"، و به نقل از خبرگزاری فارس، نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان بامداد امروز با غلبه بر کارلوس آلکاراز به مرحله فینال ATP راه پیدا کرد. جوکوویچ این مسابقه را یکی از بهترین بازی‌هایش مقابل بزرگترین رقیبش عنوان کرد. 

جوکوویچ بعد از پیروزی مقابل رقیب جوان خود، او را متفاوت از رافائل نادال خواند و گفت: آن‌ها با هم متفاوت هستند. شاید از نظر رفتار در زمین شباهت‌هایی وجود داشته باشد اما او بازیکنی کاملا متفاوت از رافا است. نادال یکی از کامل‌ترین بازیکنانی است که در دوران حرفه‌ای‌ام با او روبه‌رو شده‌ام.

جوکوویچ با بیان اینکه آلکاراز فرصت دارد چندین سال بازی کند، عنوان کرد: با توجه به سن او کاملاً مشخص است که آلکاراز می‌تواند چندین سال به‌طور مداوم خوب بازی کند. او جوان‌ترین بازیکن شماره یک جهان است که ما داشته‌ایم. من فکر می‌کنم کاملاً بدیهی است که او آینده درخشان و پر از موفقیت در سال‌های آینده خواهد داشت. 

وی افزود: آلکاراز هنوز خیلی جوان است اما او بهترین‌ها را به ارمغان می‌آورد. او بازیکنی است که مرا به بهترین شکل ممکن برای مسابقه آماده می‌کند اینجاست که آن را با بازی‌هایی که مقابل نادال یا فدرر داشتم مقایسه می‌کنم. 

دیدگاهها