کد خبر : 1981276 | 30 آبان 1402 ساعت 06:06 | 5.7K بازدید | 0 دیدگاه

با پایان مرحله گروهی؛

چهره چهار تیم راه یافته به دور نهایی لیگ‌برتر امید

تیم‌های مس‌سونگون ورزقان، استعدادهای درخشان مشهد، گیل پارس رشت و آنا صنعت قم به مرحله نهایی لیگ برتر امید راه یافتند.

چهره چهار تیم راه یافته به دور نهایی لیگ‌برتر امید

به گزارش "ورزش سه" با پایان دور گروهی لیگ برتر امید فوتسال کشور، چهار تیم جواز حضور در مرحله نهایی را بدست آوردند و چهار تیم به دسته پایین‌تر سقوط کردند. این رقابت‌ها با حضور دوازده تیم و در دو گروه شش تیمی پیگیری شد که میزبانی دور رفت و برگشت این مسابقات بر عهده چهار استان ایران بود.

*تیم‌های مس‌سونگون ورزقان و گیل‌پارس رشت از گروه یک و آنا صنعت قم و استعدادهای درخشان مشهد از گروه دو، به مرحله نهایی لیگ برتر امید راه یافتند.

1956603
تیم امید مس‌سونگون ورزقان با ۲۰ امتیاز به عنوان تیم نخست از گروه اول به مرحله نهایی راه پیدا کرد.

این مسابقات با وجود چند بازیکن ملی‌پوش جوانان و امید که در تیم‌های بزرگسالان خود به میدان می‌روند، از کیفیت و هیجان بسیار بالایی برخوردار بود. سوران بالکانه، آرتا رضایی و حمزه صدیق زاده در تیم اناصنعت قم، امیرمرادی در فولادزرند، شایان اکبری در تیم گیتی‌پسند، امیرحسین محمدیان در مس‌سونگون و کمیل جاهدی در تیم فرش آرا مشهد، از چهره‌های مطرح دور گروهی به شمار می‌رفتند.

1956604
تیم امید آناصنعت قم، با ۲۲ امتیاز در صدرجدول گروه دوم جای گرفت و به مرحله پایانی صعود کرد.

*همچنین، چهار تیم امیدپیروز آران و بیدگل، شهدای گمنام مراغه، گهرزمین سیرجان و مقاومت تهران، با قرار گرفتن در قعر جدول گروه‌های خود به دست پایین‌تر سقوط کردند. در حالی که مقاومت تهران از قهرمانان لیگ‌برتر امید در سالیان اخیر بود و گهرزمین سیرجان در فصل گذشته، یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شد، اما در فصل جاری عملکرد ضعیفی را داشتند و در عین ناباوری از بالاترین سطح مسابقات امید کشور کنار رفتند.

1956605
تیم امید استعدادهای درخشان مشهد، با ۲۱ امتیاز و با قرار گرفتن در رتبه دوم، پس از آناصنعت قم به دور پایانی راه یافت.

*عدم راهیابی تیم گیتی‌پسند اصفهان به مرحله‌نهایی از حاشیه‌های دور گروهی این رقابت‌ها بود. گیتیزن‌های جوان، به علت تفاضل گل کمتر نسبت به استعدادهای درخشان مشهد از راهیابی به دورپایانی مسابقات بازماندند.

دیدگاهها