کد خبر : 1983776 | 10 آذر 1402 ساعت 15:11 | 4.3K بازدید | 2 دیدگاه

درنالار اسپانسر ندارد کنار می‌کشد

سرنوشت تلخ تیم پرتماشاچی والیبال ارومیه

تیم دسته یکی درنالار ارومیه منحل شد تا روزهای تلخ والیبالی‌ترین شهر ایران ادامه داشته باشد.

سرنوشت تلخ تیم پرتماشاچی والیبال ارومیه

به گزارش "ورزش سه"، والیبال این روزها در ارومیه حال و روز خوشی ندارد و هر روز یک خبر بد به گوش هواداران این شهر می‌رسد.

در یک خبر عجیب که امروز در فضای والیبالی پیچید تیم‌ درنالار ارومیه که در گروه خود در لیگ دسته یک والیبال در رتبه دوم جدول قرار داشت و از شانس‌های صعود به لیگ‌ برتر بود، به دلیل مشکلات مالی تصمیم به کناره‌گیری از لیگ گرفت.

مسئولین این باشگاه که امید زیادی به رفع مشکل داشتند، باز هم حمایتی از سوی مسئولان استان آذربایجان غربی ندیدند و تصمیم گرفتند تیم را منحل و به بازیکنان و مربیان این تیم اجازه دهند با دیگر تیم‌ها مذاکره کنند.

حال باید دید پس از این خبر شوکه کننده که رسانه‌ای شده، مسئولان شهر ارومیه چه واکنشی به این اتفاق خواهند داشت و آیا می‌توانند این تیم منحل شده را بازگردانند یا بی تفاوت از کنار آن عبور خواهند کرد.

قرار است فردا این باشگاه نامه انحلال رسمی خود را برای فدراسیون والیبال ایران ارسال کند. گفتنی است این تیم در فصل گذشته دو اسپانسر در اختیار داشت که آنها در این فصل دیگر در کنار درنالار نیستند. همچنین سرمربی این تیم روز گذشته در یک گفتگوی رادیویی اعلام کرد که هر چقدر با نماینده‌های ارومیه تماس می‌گیرند هیچ کدام از آنها پاسخ آنها را نمی‌دهند و همین موضوع باعث شده که این تیم ارومیه‌ای و محبوب تصمیم به کناره‌گیری بگیرد.

دیدگاه‌ها