کد خبر : 1986126 | 20 آذر 1402 ساعت 09:02 | 25.6K بازدید | 34 دیدگاه

استقبال مطمئن روزبه از دربی(عکس)

ملی‌پوش استقلال با نمایش کم اشتباه مقابل فولاد آماده دیدار برابر پرسپولیس شد.

استقبال مطمئن روزبه از دربی(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، استقلال دیدار مقابل فولاد را دوباره با سه مدافع آغاز کرد که جواد نکونام تصمیم گرفت از روزبه چشمی در قلب خط دفاعی استفاده کند و کاپیتان دوم تیمش را مثل هفته‌های قبل در همین پست به کار بگیرد که این ملی پوش دوباره توانست عملکرد مطمئنی بر جای بگذارد تا بدون گل خورده به استقبال دربی بروند.

روزبه چشمی که یکی از بهترین‌های این فصل استقلال بوده و نمایش محکم او در خط دفاعی نقش ویژه‌ای در بسته ماندن دروازه تیمش داشته، در دیدار مقابل فولاد خوزستان بارها با قطع توپ‌های به موقع مانع از پیش‌روی بازیکنان خوش‌تکنیک حریف شد و در نبردهای هوایی نیز برتری داشت تا خطر جدی روی دروازه تیمش شکل نگیرد.

1965135

چشمی در دهمین بازی فصل خود برای استقلال مقابل فولاد خوزستان نمایشی داشت که خیال جواد نکونام بابت این ستاره تیمش در دربی راحت باشد و بتواند از این بازیکن در دیدار حساس برابر پرسپولیس دوباره در خط دفاعی بهره ببرد.

1965136

روزبه که تجربه حضور در دربی‌های متعدد و گلزنی مقابل پرسپولیس با لباس استقلال را دارد، امیدوار است روز پنج‌شنبه هم دوباره این اتفاق را رقم بزند و آبی‌ها را با نمایش مطمئن در خط دفاعی خوشحال کند.

دیدگاه‌ها