کد خبر : 2000577 | 18 بهمن 1402 ساعت 23:05 | 9.8K بازدید | 0 دیدگاه

شهرآورد کویرنشینان به کام ایفاسرام اردکان

رکورد طولانی‌ترین مسابقه جام سی و هفتم ثبت شد

ایفاسرام اردکان در دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان در جدال پنج سته با چادرملو سه بر دو پیروز شد.

رکورد طولانی‌ترین مسابقه جام سی و هفتم ثبت شد

به گزارش "ورزش سه"، هفته هفتم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه با هفت دیدار پیگیری شد.

در یکی از دیدارهای این هفته، چادرملو و ایفاسرام اردکان به مصاف هم رفتند و شهرآورد اردکان در هفته بیستم لیگ برتر رقم خورد. ایفاسرام اردکان با 11 برد و 32 امتیاز (جایگاه ششم) و چادرملو اردکان با 9 برد و 28 امتیاز(جایگاه دهم) پا به میدان گذاشتند.

دیدار رفت این دو تیم روز یکشنبه 5 آذر ماه برگزار شد و با نتیجه سه بر صفر به سود ایفاسرامی‌ها به پایان رسید و در دور برگشت این تیم موفق شد در سه ست دوم، سوم و پنجم با امتیاز‌های 25 بر 22، 25 بر 22 و 15 بر 13 پیروز مسابقه باشد و چادرملو هم ست‌های اول و چهارم را با امتیاز 26 بر 24 و 25 بر 20 از آن خود کرد.

با احتساب این دیدار ایفاسرام اردکان 12 برد و 34 امتیاز در کارنامه خود دارد و چادرملو هم یازدهمین باخت خود را رقم زد و این تیم اردکانی با احتساب یک امتیاز از این بازی در حال حاضر 29 امتیازی است و در جایگاه دهم باقی خواهد ماند.

این دیدار در سالن آیت‌الله خاتمی اردکان برگزار شد و وحید پورکاشیان و حامد آقابراری داوران اول و دوم این دیدار بودند.

نادر انصاری، نماینده سازمان لیگ و علی‌اصغر حاجی کاظمی، ناظر فنی و داوری این مسابقه با حضور دو هزار تماشاگر بودند.

این دیدار 183 دقیقه طول کشید که رکورد طولانی‌ترین مسابقه لیگ برتر 1402 را شکست. دیدار دو تیم هورسان رامسر و چادرملو اردکان در هفته پنجم این مسابقات با 180 دقیقه رکورد پیشین طولانی‌ترین مسابقه را داشت. اسماعیل طالبی، بازیکن ایفاسرام اردکان در ست سوم و موسی سخاوی، بازیکن چادرملو در ست چهارم کارت زرد گرفتند و بهمن جهاندیده، بازیکن چادرملو و علی حق‌پرست، بازیکن ایفاسرام در ست چهار کارت قرمز دریافت کردند.

دیدگاهها