کد خبر : 2001385 | 23 بهمن 1402 ساعت 02:31 | 28.7K بازدید | 77 دیدگاه

قلعه‌نویی قطعاً از عملکرد تیمش رضایت نداشت

انتقاد گلر قهرمان جام ملت‌ها از بزرگترهای تیم ملی

منصور رشیدی، فاتح جام ملت‌های 1976 آسیا، بدون گل خورده رکورد ویژه‌ای در این تورنمنت دارد.

انتقاد گلر قهرمان جام ملت‌ها از بزرگترهای تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، این دروازه‌بان سابق تیم ملی و تاج که در دوره 2011 دستیار افشین قطبی بود در پاسخ به سؤال خبرنگاران می‌گوید امیر قلعه‌نویی باید در راس کادر فنی تیم ملی بماند اما تیم ما نیاز به جوانگرایی دارد.

منصور رشیدی در مصاحبه با تسنیم درباره ادامه حضور امیر قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی تا جام جهانی 2026، گفت: قلعه‌نویی شناخت کافی روی فوتبال ایران دارد. او ایرادهایی دارد که می‌تواند آنها را برطرف کند. قلعه‌نویی باید در تیم ملی پوست اندازی کند و بازیکنان جوان را به جای پا به سن گذاشته‌ها به تیم ملی بیاورد. بهتر از قلعه‌نویی نداریم و اگر هم مشکلاتی وجود دارد می‌تواند آنها را رفع کند.

او با اشاره به میانگین سنی بالای تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: چند بازیکن تیم ملی با توجه به سن و سالی که دارند، باید از تیم ملی کنار می‌رفتند ولی فقط یک نفر (امید ابراهیمی) خداحافظی کرد. شاید آنها یکی دو سال برای تیم باشگاهی‌شان مفید باشند اما برای تیم ملی نه. در ایران بازیکنان جوان زیادی داریم که می‌توانند به بازی گرفته شوند، تجربه کسب کنند و تا دو، سه سال آینده آماده حضور در میادین بین‌المللی شوند.

این پیشکسوت فوتبال در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: آن چیزی که از بازیکنان بزرگ تیم ملی به غیر از بازی با ژاپن انتظار می‌رفت، برآورده نشد. در بازی با ژاپن، تیم ملی از این رو به آن رو شد ولی در سایر مسابقات نوسان زیادی داشت. قلعه‌نویی قطعاً از عملکرد تیمش رضایت نداشت. امیدوارم از همین امروز به فکر آینده باشند.

دیدگاهها