کد خبر : 2001607 | 23 بهمن 1402 ساعت 13:05 | 36.1K بازدید | 7 دیدگاه

پست جدید برای مدیر مستعفی پرسپولیس

حسین خبیری صاحب یک پست جدید در فوتبال تهران شد.

پست جدید برای مدیر مستعفی پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، و به نقل از هیئت فوتبال تهران، فیفا به تازگی فدراسیون‌های زیرمجموعه خود را ملزم به تشکیل کمیته صیانت و محافظت از کودکان کرده و در این راستا دستورالعمل‌های جامع و کاملی که تمام چارچوب‌ها، قوانین و آموزش‌ها را شامل می‌شود نیز به فدراسیون‌ها ابلاغ شده است.

با اعلام هیئت فوتبال تهران با توجه به اهمیت بالای موضوع و لزوم برنامه‌ریزی‌های مناسب در این بخش و مبارزه جدی و پیگیرانه با ناهنجاری‌ها و فسادهای اخلاقی در فوتبال پایتخت، به خواسته میرشاد ماجدی، رئیس هیئت فوتبال استان تهران به‌طور ویژه تاسیس این کمیته در دستور کار قرار گرفت و فعالیت در چارچوب قوانین فیفا بومی‌سازی و به مرحله اجرا رسید.

در همین راستا حسین خبیری، از مدیران متعهد، فعال و باتجربه فوتبال ایران با حکم ماجدی، به عنوان رئیس کمیته صیانت و محافظت از کودکان منصوب شد.

حسین خبیری درباره اهداف و برنامه‌های این کمیته می‌گوید: «با توجه به اینکه مسئولیت کمیته بسیار مهمی به عهده من سپرده شده وظیفه دارم در چارچوب قوانین نسبت به شرایط همه بازیکنان فوتبال در رده‌های سنی پایه همواره متعهد باشم. برای بهبود عملکرد کمیته مذکور پنج، شش نفر از افراد زبده و خبره که در زمینه مشاوره خانواده و آسیب‌شناسی مسائل مربوطه صاحب تجربه هستند را در کمیته صیانت و محافظت از کودکان به کار گرفته‌ایم. در همین راستا طی 2 ماه اخیر نشست‌ها و جلسات مستمری را برگزار و درباره آئین‌نامه فیفا به بحث و تبادل نظر پرداختیم و بر اساس آن برنامه‌ریزی کرده‌ایم.»

دیدگاهها