کد خبر : 2006405 | 14 اسفند 1402 ساعت 00:35 | 25.2K بازدید | 27 دیدگاه

واکنش عجیب پدر به گریه دخترش

گریه نکن چون شوت مسی به تو خورده!

یک هوادار به اینکه ضربه آزاد لیونل مسی به صورت دخترش برخورد کرد و باعث گریه او شد، واکنش جالبی نشان داد.

گریه نکن چون شوت مسی به تو خورده!

به گزارش "ورزش سه"، بامداد یکشنبه اینتر میامی با عملکرد درخشان لوئیز سوارز و لیونل مسی به پیروزی ۵-۰ برابر اورلاندو رسید. در این دیدار ستاره آرژانتینی ناخواسته باعث گریه یک کودک خردسال شد.

در لحظه‌ای از بازی یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی عالی برای اینتر میامی به دست آمد. طبق معمول مسی پشت توپ قرار گرفت. با توجه به مهارت فوق‌العاده او در این ضربات، انتظار می‌رفت که او یک گل زیبا به ثمر برساند اما اتفاق ناگواری رخ داد.

ضربه ستاره میامی از روی تیر افقی عبور کرد و سپس به سمت تماشاگران حاضر در پشت دروازه رفت و به صورت یک دختر خردسال برخورد کرد.

1997522

او بلافاصله شروع به گریه کرد و خانواده‌اش که به‌نظر می‌رسید نگران این موضوع شده‌اند دور او جمع شدند تا این دختر را آرام کنند. البته پدر او نگران این موضوع نبود. در کلیپ منتشرشده، او در صحبت‌هایش با دخترش می‌گوید:«خوبی عزیزم؟ به هر حال توپ مسی به تو برخورد کرده. هیچ اشکالی نداره!»

علی‌رغم موقعیتی که از دست رفت، مسی در ادامه بازی دو گل به ثمر رساند و در شب پیروزی پرگل تیمش نقش بزرگی ایفا کرد. او در حال حاضر در ۳ بازی ۳ گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده است تا تیمش با هفت امتیاز در صدر جدول کنفرانس شرق ام‌ال‌اس قرار بگیرد.

دیدگاه‌ها