کد خبر : 2008293 | 21 اسفند 1402 ساعت 21:50 | 20.7K بازدید | 25 دیدگاه

ماجرا هنوز تمام نشده است؛

سرمربی الاتحاد علیه بزرگ‌ترین طلسم زنده فوتبال

سرمربی الاتحاد می‌گوید تیم او در دیدار فردا برابر الهلال کاملا متمرکز خواهد بود و هیچ اشتباهی نخواهد کرد.

سرمربی الاتحاد علیه بزرگ‌ترین طلسم زنده فوتبال

به گزارش "ورزش سه"، الاتحاد در شرایطی در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با دو گل برابر الهلال شکست خورد که انگولو کانته نیز در این بازی با کارت قرمز مستقیم اخراج شد تا بازی برگشت را به دلیل محرومیت از دست بدهد.

مارسلو گایاردو، سرمربی الاتحاد، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت: ما به خوبی اهمیت این رویارویی و شرایط آن را می‌دانیم و این توانایی را داریم که نتیجه را برگردانیم و جواز صعود را کسب کنیم.

وی افزود: فردا با یک حریف قدرتمند و یک تیم خوب روبرو خواهیم بود. در دور رفت از نظر فنی با حریف فاصله زیادی نداشتیم، اما تقابل را با ده بازیکن به پایان رساندیم. فردا فرصت بسیار خوبی داریم و بازیکنان بسیار آماده هستند. ماجرا هنوز تمام نشده است و فردا با حمایت هواداران فرصت بازگشت خواهیم داشت.

گایاردو در ادامه گفت: در فوتبال هر چیزی ممکن است، مخصوصاً وقتی صحبت از اراده و ابتکار و بهترین بودن باشد. گذشته (کامبک الاتحاد در سال 2004) را نمی‌توان با حال مقایسه کرد، زیرا شرایط متفاوت است، اما به هواداران قول می‌دهم که از دقیقه اول تا آخرین لحظه به خوبی نماینده تیم باشند.

گایاردو با اشاره خطری که الهلال روی توپ‌های برگشتی ایجاد می‌کند، توضیح داد: در بازی فردا باید به بخش دفاعی توجه کنیم، زیرا مقابل حریف بازی می‌کنیم که در توپ‌های ریباند قدرتمند است. باید کاملاً متمرکز باشیم. رمز صعود، آمادگی ذهنی و تمرکز خوب در تمام خطوط است.

وی با تاکید مجدد بر اعتماد زیاد خود به تیمش گفت: من در فوتبال اصلا از هیچ تیمی نمی‌ترسم. کاملا مطمئن هستم که در رویارویی فردا کاملاً متمرکز خواهیم بود و اشتباه نخواهیم کرد. در آخرین رویارویی در عرض چند دقیقه تمرکز خود را از دست دادیم و دو گل دریافت کردیم. برای بازگشت کاملاً متمرکز شده‌ایم.

لازم به ذکر است که الاتحاد در شرایطی در دور رفت برابر الهلال شکست خورد که پیش از آن هم در لیگ حرفه‌ای عربستان به مصاف این تیم رفته بود و بازی را با نتیجه ۳-۱ واگذار کرده بود.

دیدگاه‌ها