کد خبر : 2008317 | 22 اسفند 1402 ساعت 05:11 | 14.7K بازدید | 17 دیدگاه

دربی 103 با هشت تغییر نسبت به بازی رفت

با وجود فاصله کم از دربی قبلی اما ترکیب دو تیم استقلال و پرسپولیس نسبت به بازی رفت دو تیم تغییرات جالبی خواهد داشت.

دربی 103 با هشت تغییر نسبت به بازی رفت

به گزارش "ورزش سه"، 23 آذرماه دربی رفت پرسپولیس و استقلال با تاخیر چند هفته‌ای برگزار شد که در نهایت در یک مسابقه جنجالی کار دو تیم با نتیجه یک – یک به پایان رسید.

آن روز استقلال و پرسپولیس با ترکیبی در زمین کار را شروع کردند که حالا برخی از آن نفرات یا در تیم‌های خود حضور ندارند یا با نقل و انتقالات زمستانی و برخی مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها ترکیب دیدار چهارشنبه شب دو تیم تغییراتی خواهد داشت.

در تیم پرسپولیس شهاب زاهدی که مهاجم نوک سرخ‌ها در ترکیب اصلی آن بازی بود حالا در فوتبال ژاپن حضور دارد، محمدحسین کنعانی‌زادگان محروم است و در این بازی غایب خواهد بود، میلاد سرلک به خاطر سربازی و پیوستن به ملوان دیگر غایب سرخ‌هاست، سعید صادقی شاید نیمکت نشین شود و اگر گولسیانی شرایط مسابقه را پیدا نکند در دربی 103 غایب خواهد بود.

2000512

بدن ترتیب به نظر می‌رسد ترکیب اصلی سرخ‌ها نسبت به دربی رفت چهار یا پنج تغییر داشته باشد که اتفاق جالبی به نظر می‌رسد. در عین حال می‌توان احتمال داد به جای این نفرات بازیکنانی مثل آل‌کثیر، عالیشاه، اورونوف، عبدالکریم حسن و احتمالا فرجی در ارنج ابتدایی تیم خود قرار خواهند گرفت.

2000511

اما ظاهرا تغییر در ترکیب آبی‌ها کمتر خواهد بود و با توجه به ارنج نکونام طی دیدارهای اخیر تیمش از ترکیب آن روز استقلال در دربی غیر از کوین یامگا که مصدوم است  و در این بازی حضور نخواهد داشت احتمالا امید حامدی‌فر و میلاد محمدی جایی در ارنج ابتدایی دربی 103 حاضر نباشند و به جای این سه نفر رافائل سیلوا، محمدحسین مرادمند و البته جلال‌الدین ماشاریپوف بازی خواهند کرد.

از جمع این تغییرات در اردوی سرخ‌ها عبدالکریم حسن و اورنوف و در اردوی آبی‌ها ماشاریپوف که هر سه نفر در نقل و انتقالات زمستانی به تیم‌های خود پیوستند سابقه حضور در دربی را ندارند.

دیدگاه‌ها