کد خبر : 2008588 | 23 اسفند 1402 ساعت 15:23 | 91.8K بازدید | 48 دیدگاه

حمودی: نکونام خیلی خوب تیم را جمع کرده است

قلبا دوست دارم استقلال برنده دربی باشد

علی حمودی می‌گوید که مشکلات میان خطیر و نکونام زرگری نیست و آقای هاشمی نسب برای آرام کردن جو چنین صحبتی را انجام داده است.

قلبا دوست دارم استقلال برنده دربی باشد

به گزارش "ورزش سه"، علی حمودی بازیکن سابق استقلال تهران که ۵ بار در دربی به میدان رفته درخصوص شهرآورد ۱۰۳ تهران صحبت‌های جالبی را بیان کرد

حمودی در ابتدا درمورد استقلال ملاثانی افزود: واقعا بازی با سایپا حقمان کسب سه امتیاز بود، شرایط بازی طوری پیش رفت که حتی بازیکنان این تیم هم فکر نمی‌کردند که بازی مساوی شود چون موقعیت‌های فراوانی را از دست دادیم. یک بازی تماشاگر پسند ارائه دادیم با اینکه میزبان بودیم و با مشکلات مالی فراوانی که داریم با ماشین‌های شخصی به بوشهر رفتیم و پنج بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم ولی مستحق سه امتیاز بازی بودیم.

او درخصوص بازی با نفت مسجدسلیمان و دربی خوزستان می‌گوید: قطعا بازی‌هایی که دربی محسوب می‌شود از حساسیت بالایی برخوردار است و همه بازیکنان انگیزه بالایی دارند. یک هفته استراحت داشتیم و آماده یک بازی خوب قبل از پایان سال 1402 هستیم. متاسفانه اگر مسئولان استانی نیم نگاهی به تیم داشتند، قطعا شرایط تیم فرق می‌کرد، ما با مشکلاتی که داریم به بازی‌ها می‌رفتیم و اسپانسری نداریم، ولی اگر مسئولان نگاه بهتری به ما داشتند قطعا نتایج بهتری کسب می‌کردیم و جزو ۶ تیم بالای جدول بودیم.

1472630

حمودی درخصوص دربی ۱۰۳ پایتخت گفت: هر دوتیم استقلال و پرسپولیس قدم به قدم پیش رفته و بالا می‌روند و در جدول خیلی به هم نزدیک هستند. من امروز دوست دارم استقلال برنده دربی باشد و فاصله خودش را با پرسپولیس افزایش دهد و در طرف مقابل پرسپولیس هم با مربی جدید خود خیلی خوب ظاهر شدند. ولی قلبا دوست دارم استقلال برنده میدان باشد تا به قهرمانی نزدیک‌تر شود و دل هواداران را شاد کنند، چون آقای نکونام نشان دادند یک مربی بزرگی هستند و هرچقدر مشکلات مدیریتی در تیم وجود دارد ارزش‌های بالای خود را نشان داده است.

بازیکن سابق استقلال درمورد مشکلات مدیریتی آبی پوشان یادآور شد: اگر این مشکلات بین مربی و مدیرعامل نبود قطعا نتایج بهتری به دست می‌آمد. وقتی در هرجا یک مشکلاتی در خانواده وجود داشته باشد، هردو طرف ضرر خواهند کرد ولی بازهم آقای نکونام توانست تیم را جمع کند و در حال حاضر در صدر جدول هستیم.

او گفت: استقلال برای اینکه بخواهد فاصله خود را با پرسپولیس بیشتر کند باید این بازی را پیروز شود و قطعا کار خیلی سختی هم خواهد داشت و پرسپولیس هم در روزهای خوب خودش است. چون یک بازی شش امتیازی برای ما محسوب می‌شود قطعا باید پیروز میدان شویم، ولی اگر من بخواهم پیش‌بینی کنم حدس می‌زنم بازی مساوی شود.

2000111

او درخصوص عملکرد نکونام در این فصل گفت: با این مشکلاتی که وجود دارد عملکرد او عالی بوده است. قطعا اگر هر سرمربی دیگری بود با این مسائل کنار می‌‍رفت. ولی آقای نکونام با درایت خود ماند و با مشکلاتی که برایشان به وجود آوردند، اینکه تیم او صدر جدول است، شاهکار کرده و دستش درد نکند. خیلی خیلی خوشحال می‌شوم امروز بازی را پیروز شود و بتوانیم قهرمان شویم.

حمودی درمورد صحبت‌های مهدی هاشمی نسب در کنفرانس خبری روز گذشته مبنی بر احتمال زرگری بودن این تنش‌ها می‌گوید: شاید آقای هاشمی نسب خواسته این فضا را یک مقدار آرام‌تر جلوه دهد، هیچوقت باشگاه بزرگی مثل استقلال نمی‌آید مشکلاتش را علنی کند ولی حتما مسائلی وجود دارد که رسانه‌ای شدند. اصلا دوره مسائل زرگری گذشته و هر تیمی ثبات بیشتری داشته باشد، قطعا نتیجه بهتری می‌گیرد. ولی ما هر هفته می‌بینیم آقای خطیر چنین مصاحبه‌ای را انجام داده و در طرف مقابل نکونام جواب می‌دهد که این ذهن سرمربی را درگیر مسائل حاشیه‌ای می‌کند و قطعا این مشکلات وجود دارد و آقای هاشمی نسب به خاطر آرام کردن مسائل چنین حرفی زده است.

دیدگاه‌ها