کد خبر : 2008660 | 23 اسفند 1402 ساعت 19:50 | 107.2K بازدید | 32 دیدگاه

این 4 نفر را می‌خواهیم

عربستان زنگ زد: شبیخون سعودی به رئال!

فوتبال عربستان برای تابستان 2024 روی رئال مادرید زوم کرده و قصد گرفتن چهار ستاره فعلی کهکشانی‌ها را دارد.

عربستان زنگ زد: شبیخون سعودی به رئال!

به گزارش "ورزش سه"، عربستان بار دیگر به دنبال فوتبالیست‌های بزرگ برای فصل آینده است. دومین حرکت بزرگ در حال انجام است و مسئولین فوتبال سعودی در حال برنامه‌ریزی برای حمله بعدی هستند. 

از میان بسیاری از تیم‌ها، عربستان روی رئال مادرید و بازیکنانی که می‌توانند از این تیم جذب شوند، تمرکز کرده‌ است. برای ایجنت‌ها و واسطه‌های بزرگ از آنچه می‌آید، راه گریزی نیست و سهم خود را ایفا می‌کنند. اگر تیم‌ها در حال حرکت هستند، آنها نیز حرکت می‌کنند. 

2001041

آنها به دنبال ارائه پیشنهاد به بازیکنان جذابی هستند که احتمال عقد قرارداد با آنها بالاست و فوتبالیست‌های باشگاه رئال مادرید مانند فرلاند مندی، لوکاس واسکز، لوکا مودریچ و ناچو فرناندز در این فهرست قرار دارند.

در رئال همچنان وضعیت آینده تعدادی از بازیکنان نامشخص است و باشگاه تلاشی نکرده تا این ابهام را برطرف کند. شرایطی که فوتبال عربستان به دقت آن را زیر نظر دارد.

در تیم فعلی رئال مادرید، چهار بازیکن در آستانه پایان قرارداد خود هستند و دو بازیکن دیگر در 30 ژوئن 2025 قراردادشان تمام خواهد شد. در رئال از قبل می‌دانند که وقتی پای پول اعراب به میان می‌آید، نه گفتن دشوار می‌شود. این در مورد کریم بنزما ثابت شد هرچند مودریچ در تابستان گذشته به آن پیشنهاد مالی هنگفت پشت کرد.

1982830

لحظه تصمیم‌گیری نزدیک است، به‌خصوص با فرا رسیدن بهار که سران رئال مادرید شروع به چیدن قطعات می‌کنند.

تابستان آینده انتظار می‌رود هزینه میلیونی دیگری از فوتبال نوظهور عربستان حتی در رئال مادرید انجام شود. رئال راه فراری از آن نخواهد داشت.

باشگاه مادریدی مانند برخی باشگاه‌ها نیست که قبلاً برای پیشنهاد دادن بازیکنان خود به ریاض سفر کرده‌اند. رئال هیچ نیازی به انجام این کار ندارد اما به این معنا هم نیست که بازیکنانی از رئال تمایل برای پیوستن به تیم‌های سعودی و ادامه دادن راه بنزما و رونالدو نداشته باشند.

موردی که بیش از همه توجه همگان را به خود جلب کرده، مربوط به فرلاند مندی است، به‌خصوص این روزها که بیشتر از قبل درباره احتمال ورود آلفونسو دیویس به رئال صحبت می‌شود. 

چندی پیش رئال مادرید پیشنهاد تمدید قرارداد به این بازیکن فرانسوی داد اما این پیشنهاد هرگز او را قانع نکرد. او در حال رسیدن به سال پایانی قراردادش است و با وجود اینکه آنچلوتی او را مهره‌ای کلیدی در سیستم دفاعی می‌داند، در صورت قطعی شدن حضور دیویس، جدایی او جدی‌تر خواهد شد.

1995738

قرارداد ناچو، لوکاس واسکز و لوکا مودریچ هم تابستان امسال به پایان می‌رسد. رئال مادرید در مورد تمدید قرارداد لوکاس و مودریچ هنوز اقدامی نکرده است. اگرچه عملکرد آنها بیش از حد قابل توجه بوده، اما تصمیم قطعی فعلا وجود ندارد. ناچو از قبل می‌داند که هفته‌ها پیش به او چه گفته‌اند، اینکه اگر بخواهد ادامه دهد، مشکلی وجود نخواهد داشت. در هر صورت این سه بازیکن، دیر یا زود، پیشنهادی برای یک فصل دیگر دریافت خواهند کرد. هیچ گزینه‌ای برای قرارداد دو یا سه ساله وجود ندارد.

از سوی دیگر، عربستان سعودی مایل است به هر چهار بازیکن فوق مدت زمان و پول بیشتری برای قرارداد ارائه کند. اولویت آنها با رئال مادرید است، اما نتیجه نهایی نامشخص.

منبع: مارکا

دیدگاه‌ها