کد خبر : 2008710 | 23 اسفند 1402 ساعت 22:52 | 173.3K بازدید | 141 دیدگاه

تا هفته آخر برای هدف‌مان می‌جنگیم؛

اوسمار: امشب خیلی ناراحت هستم!

اوسمار ویه‌را می‌گوید پرسپولیس باید موقعیت‌های بیشتری را برای گلزنی به استقلال خلق می‌کرد.

اوسمار: امشب خیلی ناراحت هستم!

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس، در نشست خبری پس از بازی مقابل استقلال عنوان کرد: شب همگی به‌خیر. می‌خواهم به نمایش زیبایی که هواداران در ورزشگاه ایجاد کردند تبریک بگویم. مخصوصا هواداران تیم ما که تمام سعی خود را کردیم برنده شویم اما متاسفانه نشد.

بولت پرسپولیساوسمار ادامه داد: همه دیدند که ما تمام سعی‌مان را کردیم تا در زمین حریف با حمله کردن و پاس‌کاری نتیجه مدنظر را بگیریم. تیمی که در کل لیگ با همین روش بازی کرده و به نتایجی که خواسته رسیده. متاسفانه امروز ناراحتم که نتوانستیم موقعیت‌های بیشتری را به وجود بیاوریم. خیلی بازی از لیگ مانده و تا آخرش می‌جنگیم تا به هدفی که می‌خواهیم برسیم.

بولت پرسپولیساو در مورد نیمه اول بازی گفت: در ابتدای نیمه اول یک مقدار فشار بود چند توپ بلند فرستادیم  اگرچه این روش بازی ما نیست. بعدش توانستیم بازی را روی زمین بیاوریم و با پاسکاری بازی را کنترل کردیم اما توپ‌های ما در محوطه جریمه حریف آنطور که می‌خواستیم به ثمر نرسید. بازیکنان ما خیلی کارشان را روی توپ‌های هوایی خوب انجام دادند.

بولت پرسپولیسمی‌دانستید استقلال می‌خواهد از فضای پشت دانیال اسماعیلی فر استفاده کند؟
اوسمار در این خصوص پاسخ داد: ممنون بابت دید خوب شما نسبت به بازی، دقیقا چنین اتفاقی افتاد. یا در همان ۱۵ دقیقه اول دیدید از جایی که ماشاریپوف بود، اورلود می‌کردند تا از فضای پشت دانیال وارد شوند. یک قسمت بازی که داور وارد زمین شد با بچه‌ها صحبت کردیم که به دانیال کمک کنند تا از این کار جلوگیری کنند.

بولت پرسپولیساز داوری رضایت داشتید؟
اوسمار بار دیگر از اظهار نظر در مورد داوری خودداری کرد و گفت: در مورد داوری زیاد صحبت نمی‌کنم و متخصصان در باشگاه و در رسانه‌ها هستند که صحبت کنند. نمی‌توانیم بگوییم که پنالتی بوده یا نه یا هر چیز دیگری، بهتر است که کارشناسان در این مورد صحبت کنند.

بولت پرسپولیسجذب مهاجم خارجی به کجا رسید؟
این یک سوال تکراری از اوسمار در نشست‌های خبری است و او عنوان کرد: همانطور که قبل از بازی گفتم، تمام تمرکز ما این هفته روی دربی بود و از فردا شروع می‌کنیم که بازیکنان آزاد در سطح فوتبال را ببینیم که شرایطی که ما می‌خواهیم را داشته باشد. فقط نمی‌خواهیم که یک بازیکن بگیریم که بگوییم بازیکن خریده‌ایم، می‌خواهیم بازیکنی بگیریم که به تیم کمک کند.

بولت پرسپولیسبه تساوی رضایت داشتید یا استقلال از شکست فرار کرد؟
اوسمار به آخرین سوال کنفرانس اینطور جواب داد: ما مثل تماشاگران از تساوی رضایت نداریم چون بهترین فرصت بود که به حریفمان نزدیک شویم. فکر می‌کنم در ۲۰ دقیقه آخر تلاشمان را کردیم که چند ضربه داشتیم و آن خطایی که پشت ۱۸ قدم داشتیم. تا آخرین لحظه حمله کردیم تا به آن نتیجه‌ای که می‌خواستیم برسیم.

دیدگاه‌ها