کد خبر : 2008800 | 24 اسفند 1402 ساعت 10:52 | 49.6K بازدید | 12 دیدگاه

تشکر از ستاره اتلتیکو: تو جانم را نجات دادی!

رودریگو ریکلمه، ستاره اتلتیکو مادرید، از یان اوبلاک به خاطر درخشش در ضربات پنالتی تشکر کرد.

تشکر از ستاره اتلتیکو: تو جانم را نجات دادی!

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید شب گذشته در دیدار برگشت مرحله یک هشتم رقابت‌های لیگ قهرمانان به مصاف اینتر رفت و موفق شد با پیروزی در ضربات پنالتی برابر این تیم راهی مرحله یک چهارم نهایی شود. 

نتیجه بازی در وقت قانونی و اضافی 1-2 به سود اتلتیکو شد تا با توجه به پیروزی 0-1 اینتر در بازی رفت، ضربات پنالتی تعیین‌کننده تیم حاضر در مرحله بعدی باشد و این اوبلاک بود که با مهار دو پنالتی نقش مهمی را در صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ایفا کرد. 

ریکلمه در لحظات پایانی بازی در وقت‌های تلف شده فرصت بسیار خوبی داشت که بتواند دروازه اینتر را باز و کار را در همان زمان تمام کند، اما نتوانست از این فرصت استفاده کند و به همین دلیل پس از پایان بازی از اوبلاک تشکر کرد. 

2001232

او در گفت‌وگو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت: «احساساتم به خاطر فرصتی که در لحظات پایانی از دست دادم و باعث شد که بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی بکشد بسیار درهم است. باید آن توپ را به گل تبدیل می‌کردم، اما می‌دانم که فوتبال همین است. 

بازی بسیار خوبی بود، اولین باری بود که شبی شبیه به این را تجربه می‌کردم و امیدوارم که شب‌های مشابه بسیار بیشتری هم در پیش باشد. باید از اوبلاک تشکر ویژه کنم که جانم را نجات داد. با این حال می‌دانم که باید بیشتر تمرین کنم تا در چنین لحظاتی به مشکل نخورم.»

دیدگاه‌ها