کد خبر : 2008845 | 24 اسفند 1402 ساعت 15:34 | 66.9K بازدید | 45 دیدگاه

آشتی‌کنان یک روز بعد از روز سیاه فوتبال! (عکس)

سرمربی ملوان امروز همراه اعضای تیم خود در ورزشگاه ایران‌خودرو حضور یافت و با رضا عنایتی و پیکانی‌ها دیدار کرد.

آشتی‌کنان یک روز بعد از روز سیاه فوتبال! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، یک روز بعد از حواشی پیش آمده در جریان دیدار پیکان و ملوان، امروز اعضای کادرفنی دو تیم با هم روبه‌رو شدند و دیدار کردند.

در مسابقه‌ای که پیکان یک بر صفر ملوان را شکست داد، نیمکت‌نشینان دو تیم در طول مسابقه درگیری‌های لفظی با هم داشتند و این مسئله به کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی نیز کشیده شد. مهدی تارتار سرمربی ملوان در نشست خبری خود با اعلام اینکه «روز سیاه فوتبال بود»، اعتقاد داشت از سوی نیمکت‌نشینان حریف به او بی‌احترامی شده است. این مسئله حاشیه‌هایی را در فضای فوتبال ایجاد کرد.

ویدئو: 327429

با وجود مسائل پیش‌آمده اما امروز اتفاقی جالب رخ داد که باعث آشتی‌کنان تارتار با رضا عنایتی و سایر اعضای کادرفنی پیکان شد.

2001345

اعضای تیم ملوان بعد از بازی شب گذشته در تهران ماندند و برای انجام تمرین ریکاوری دنبال زمین تمرین می‌گشتند. در نهایت با همکاری باشگاه پیکان تارتار و اعضای تیمش امروز به مجموعه ورزشی ایران‌خودرو که ورزشگاه خانگی پیکان است رفتند و آنجا ریکاوری کردند.

در حاشیه برگزاری ریکاوری پیکانی‌ها در ایران‌خودرو تارتار و عنایتی دیداری گرم و صمیمانه داشتند. همچنین اعضای کادرفنی دو تیم هم با ملاقات داشتند تا سریع‌ترین آشتی‌کنان فوتبال ایران را شاهد باشیم! اتفاقی که باعث شد حواشی مربوط به مسابقه روز گذشته خیلی زود از بین برود.

دیدگاه‌ها