کد خبر : 2008893 | 24 اسفند 1402 ساعت 21:27 | 48.3K بازدید | 9 دیدگاه

در واکنش به بیانیه اعتراضی گل‌گهر؛

کارشناسان علیه تصمیم جنجالی هفته بیستم!

دو کارشناس داوری معتقدند که ضربه سر تماشایی سعید سحرخیزان در موقعیت سالم به ثمر رسیده است.

کارشناسان علیه تصمیم جنجالی هفته بیستم!

به گزارش "ورزش‌سه"، یکی از تصمیمات بحث برانگیز هفته بیستم رقابت‌های لیگ دسته اول مردود اعلام شدن گل تماشایی سعید سحرخیزان روی یک ارسال دقیق دیگر از روبرتو تورس بود. این گل در دقیقه 39 به ثمر رسید و تیم داوری آن را قبول نکرد.

با این وجود گل‌گهر توانست در دقیقه 81 با ضربه سر احمدرضا زنده‌روح به گل برتری و سه امتیازی در این مسابقه دست پیدا کند.

2001426
واکنش سعید سحرخیزان پس از مردود اعلام شدن گل زیبایی که وارد دروازه نفت آبادان کرد.

ساعتی پیش باشگاه گل‌گهر بیانیه‌ای صادر کرد و با تاکید بر این نکته که اشتباهات داوری علیه سرمه‌ای پوشان سیرجانی تمامی ندارد، از مردود شدن گل زیبای مهاجم جوان تیم اوزونیدیس انتقاد کرده است.

به همین دلیل گفت‌وگویی کوتاه با سه کارشناس داوری درباره درستی تصمیم مهدی شریفی کمک داور دوم این مسابقه و به‌طور کلی تیم داوری مسابقه داشتیم که دو نفر از کارشناسان تصمیم کمک دوم امیر عرب براقی را اشتباه ارزیابی کردند و یک نفر نیز با تیم داوری هم عقیده است.

ویدئو: 327436

بولت پرسپولیسنظر این سه کارشناس داوری را در ادامه می‌خوانید:

بولت زیر مجموعهمحمدرضا ابوالفضلی 
متأسفانه این گل به اشتباه مردود اعلام شد!! علی‌رغم جای‌گیری خوب، کمک‌داور‌ در تشخیص آفساید به درستی عمل نکرد و‌ می‌بایستی ادامه بازی می‌داد.

بولت زیر مجموعهسعید علی‌نژادیان 
در لحظه‌ای که توپ توسط بازیکن مهاجم ارسال می‌شود، بازیکنی که گل را به ثمر می‌رساند در وضعیت سالم قرار دارد و کمک داور متاسفانه به توجه به اینکه جای‌گیری خیلی خوبی روی خط آفساید داشت، ولی به دلیل عدم تمرکز روی این صحنه اشتباه می‌کند. گل به درستی به ثمر رسیده ولی کمک داور متاسفانه همانطور که توضیح دادم اشتباه کرده است.

بولت زیر مجموعهبابک وسیله‌بر 
تشخیص این صحنه از این زاویه سخت است اما به دلایل جای‌گیری مناسب کمک داور و نیز اعلام آفساید قبل از ورود توپ به دروازه که نشان از اطمینان تصمیمش هست، می‌توان به قضاوت کمک داور احترام گذاشت.

دیدگاه‌ها