کد خبر : 2008980 | 25 اسفند 1402 ساعت 11:17 | 12.9K بازدید | 11 دیدگاه

ميزبان شكست خورد، امشب رويارويى با كويت

پدل ايران با سوپراستار سينما در نيمه نهايى

تیم ملی پدل ایران با شکست امارات میزبان جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های جام رمضان را به دست آورد.

پدل ايران با سوپراستار سينما در نيمه نهايى

به گزارش "ورزش سه"، تيم ملى پدل ايران كه اين روزها به واسطه حضور محمدرضا گلزار سوپراستار سينما مورد توجه قرار گرفته، به مرحله نيمه نهايى جام رمضان در كشور امارات رسيد.

ملی‌پوشان پدل که در نخستین بازی خود با اقتدار بحرین را از پیش رو برداشته بودند در دومین بازی نیز عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک و عبور از میزبان این دوره از رقابت‌ها، یک گام دیگر به فینال نزدیک شوند.

تیم ملی پدل ایران در این دیدار با ترکیب فرساد شاهی و محمدرضا کاظمی (تیم اول)، آریا روغنی و حامی گلستان (تیم دوم) و امیرسینا صالح و سجاد زارعیان (تیم سوم) به میدان رفت. در این دیدار امیرسینا صالح مصدوم شد و کادر فنی تیم ملی در صدد است او را به شرایط بازی برساند. در این بازی ایرانیان حاضر در امارات با حضور خود در سالن محل مسابقات ملی پوشان کشورمان را به خوبی حمایت کردند.

2001603

شاگردان ارسلان محمدی در صورت برتری در این دیدار باید خود را آماده حضور در فینال کنند که به نظر می‌رسد حریف آنها در ایستگاه آخر، تیم پدل هلند باشد. نارنجی‌پوشان در این رقابت‌ها با تیمی قدرتمند راهی امارات شده و به دنبال کسب جام هستند.

دیدار تیم‌های ایران و کویت امشب و از ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد. رقابت‌های پدل جام رمضان با حضور ۶ تیم آغاز شد که در گروه نخست، ایران با تیم‌های امارات و بحرین هم‌گروه بود و در گروه دوم نیز تیم‌های هلند، قطر و کویت حضور داشتند.

تیم پدل ایران با ترکیب فرساد شاهی، حامی گلستان، آریا روغنی، امیرمحمد جمشیدی، ایمان حسینی، سجاد زارعیان، محمدرضا کاظمی و امیرسینا صالح با هدایت ارسلان محمدی و به سرپرستی محمدرضا گلزار راهی این مسابقات شده است.

2001604

دیدگاه‌ها