کد خبر : 2009377 | 27 اسفند 1402 ساعت 09:55 | 13.5K بازدید | 4 دیدگاه

رهام عضوی از خانواده فولاد شد

دربی با حضور افتخاری یار دوازدهم 5 ساله (عکس)

باشگاه فولاد تصویری از رهام هوادار 5 ساله خود روی پوستر دیدار با استقلال خوزستان منتشر کرده است.

دربی با حضور افتخاری یار دوازدهم 5 ساله (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از بازی‌های حساس هفته بیست و یکم لیگ برتر عصر امروز (یکشنبه) استقلال خوزستان از فولاد پذیرایی می‌کند. دربی خوزستان در شرایطی برگزار می‌شود که دو تیم با توجه به شرایط جدولی خود برای کسب هر سه امتیاز وارد زمین می‌شوند و انگیزه زیادی برای کسب موفقیت دارند.

در فاصله چند ساعت تا شروع مسابقه حساس دو تیم اهوازی فوتبال ایران، باشگاه فولاد از پوستر خود برای مسابقه با استقلال خوزستان رونمایی کرد که یک ایده جالب در آن قرار گرفته است.

فولادی‌ها تصویری از موسی کولی‌بالی بازیکن سابق استقلال خوزستان که اکنون قرمز پوش است را در کنار رهام کاظمی هوادار خردسال خود منتشر کردند که نشان می‌دهد بازیکن مالیایی این کودک را همراه خود به زمین چمن ورزشگاه غدیر می‌برد.

رهام هوادار خردسالی است که فیلم اشک‌های او بعد از شکست فولاد مقابل سپاهان در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشت و فولادی‌ها او را به محل تمرین خود دعوت کردند و دقایقی را با این کودک 5 ساله سپری کردند.

حالا باشگاه فولاد تصویر رهام را با پیراهن شماره 12 این تیم به نشانه یار دوازدهم روی پوستر بازی حساس با استقلال خوزستان برده؛ پوستری که با استقبال گسترده هواداران مواجه شده و آنها را به برد در دربی امیدوار کرده است.

2002360

دیدگاه‌ها