کد خبر : 2009578 | 28 اسفند 1402 ساعت 03:33 | 24.4K بازدید | 33 دیدگاه

درویش: به من گفتند که زیاد گرفتن متعارف نیست؛

پاسخ افشاریان در مورد ۲۰ دقیقه وقت اضافه دربی

رضا درویش می‌گوید رئیس کمیته داوران در پاسخ به کم گرفته شدن وقت‌های اضافه دربی گفته، زیاد گرفتن وقت تلف شده متعارف نیست.

پاسخ افشاریان در مورد ۲۰ دقیقه وقت اضافه دربی

به گزارش "ورزش سه"، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس، پس از پیروزی برابر پیکان راجع به مسائل مختلفی صحبت کرد که یکی از آنها بحث کم گرفته شدن وقت اضافه برای نیمه دوم دربی بود. طبق بررسی‌ها نیمه دوم شهرآورد بیش از ۲۰ دقیقه متوقف بود اما فقط هفت دقیقه زمان تلف شده اعلام شد.

درویش درباره سالی که گذشت گفت: پرسپولیس سختی‌ها و چالش‌های خودش را دارد. ما بدهکاری‌های بسیار زیاد انباشت از گذشته‌های دور از سال ۷۵ تا الان دارد و مجبور بودیم به نوعی مشکلات را مرتفع کنیم. از همه مهم‌تر اینکه معلوم نیست در این فوتبال چه کسی تصمیم می‌گیرد.

او در مورد وقت‌های تلف شده زیاد دربی گفت: جالب است به رئیس کمیته داوران می‌گویم وقت اضافه بالغ بر ۲۰ دقیقه است چرا ۷ دقیقه گرفتند به من می‌گوید متعارف نیست و معمولا بیشتر از ۷ یا ۸ دقیقه نمی‌گیرند. به نظر شما منطقی‌ است؟

او ادامه داد: فوتبال باری به هرجهت ادامه پیدا می‌کند و هرچه که گفتیم و می‌گوییم تاثیر ندارد. باید بدانیم که ما یقینا به پشتوانه این بازیکنان روزهای بهتر را خواهیم دید. باز هم در کورس قهرمانی هستیم و به حول قوه الهی اگر علیه ما دسیسه‌ای ایجاد نکنند باز هم قهرمان می‌شویم.

دیدگاه‌ها