کد خبر : 2009635 | 28 اسفند 1402 ساعت 02:36 | 5.7K بازدید | 3 دیدگاه

۶ مدال طلا و یک مدال نقره حاصل کار جوانان ایرانی

مسابقات اوزان دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی جوانان جام قهرمانان ترکیه در شهر آنتالیا برگزار شد و در پایان نمایندگان کشورمان به ۶ مدال طلا و یک مدال نقره دست یافتند.

۶ مدال طلا و یک مدال نقره حاصل کار جوانان ایرانی

به گزارش "ورزش سه" به نقل از مهر، برای تیم منتخب کشتی آزاد جوانان کشورمان شهداد خسروی در وزن ۶۱ کیلوگرم، علی رضایی در وزن ۷۴ کیلوگرم و امیررضا دلیری در وزن ۹۲ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند.

برای تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان کشورمان نیز اهورا بویری در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمد ارجمند در وزن ۸۲ کیلوگرم، محمدهادی صیدی در وزن ۸۷ کیلوگرم به مدال طلا و ابوالفضل دادمرز در وزن ۶۰ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

بولت پرسپولیسنتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم شهداد خسروی در دورهای اول و دوم مقابل کشتی ایرانی از آذربایجان و گرجستان پیروز شد. وی در دیدار فینال با شکست ۷ بر صفر حریف ترکیه‌ای در دیدار فینال، به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم علی رضایی در دور اول کشتی‌گیر ترکیه‌ای را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل نماینده آذربایجان به پیروزی رسید و در دور سوم نماینده ترکیه را شکست داد. رضایی در دیدار فینال با نتیجه ۱۰ بر ۱ از سد حریف ترکیه‌ای خود گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیررضا دلیری در دو دور کشتی‌گیران ترکمنستان و ترکیه را شکست داد. وی در دیدار نهایی مقابل کشتی‌گیری از ترکیه با ضربه فنی به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ابوالفضل دادمرز در دیدار فینال مقابل نماینده ازبکستان مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۲ کیلوگرم اهورا بویری در دیدار پایانی مقابل نماینده ازبکستان به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت. عرفان ولی‌پور دیگر نماینده کشورمان در دیدار رده‌بندی مغلوب و پنجم شد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم محمد ارجمند پس از شکست دادن تمامی رقبا راهی فینال شد. وی در دیدار نهایی حریف خود را مغلوب کرد و به مدال طلا رسید. رضا آذرشب دیگر نماینده کشورمان نیز در دیدار رده‌بندی مغلوب حریف خود شد و پنجم شد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم محمدهادی صیدی با غلبه بر کشتی‌گیر ازبکستانی در دیدار فینال، صاحب مدال طلا شد.

دیدگاه‌ها