کد خبر : 2009641 | 28 اسفند 1402 ساعت 09:10 | 20.9K بازدید | 110 دیدگاه

رضایت از قرعه‌: بایرن-آرسنال بهترین است

گیلبرتو سیلوا، هافبک سابق آرسنال، از قرعه این تیم و رویارویی آنها با بایرن مونیخ راضی و خوشحال است.

رضایت از قرعه‌: بایرن-آرسنال بهترین است

به گزارش "ورزش سه"، قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا چند روز قبل برگزار شد و هشت تیمی که توانسته بودند مجوز حضور در این مرحله را به دست آورند با حریفانی که باید روبروی آنها به میدان بروند آشنا شدند. 

به این ترتیب، آرسنال در این مرحله با یک قرعه تکراری روبرو شد و بار دیگر باید در لیگ قهرمانان به مصاف بایرن مونیخ برود اما این بار از شرایط بسیار بهتری برخوردار است و حتی می‎‌تواند مدعی پیروزی و صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها هم باشد. 

1997968

سیلوا در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره این قرعه اظهار داشت: «من اطمینان دارم که دو بازی خوب خواهیم داشت. این دیدارهای برای هیچ یک از دو تیم آسان نخواهد بود. ما از آرسنال به خوبی با سنت بایرن در این رقابت آشنایی داریم و از کیفیت بازیکنان آنها و تاریخچه این باشگاه مطلع هستیم. بازی دشواری خواهد بود.

بایرن بازیکنان مهمی دارد که به خوبی می‌دانند چطور باید خواسته خودشان را به جریان این بازی دیکته کنند. من نمی‌خواهم تنها یکی از آنها را نام ببرم. به یاد دارم که توماس مولر جمله بسیار جالبی گفته بود. این که بازی به بازیکنان مربوط نیست، بلکه یک بازی تیمی است. و این کاری است که باشگاه‌های آلمانی به خوبی انجام می‌دهند.»

دیدگاه‌ها