کد خبر : 2010278 | 03 فروردين 1403 ساعت 19:23 | 46.4K بازدید | 31 دیدگاه

کورتوا برابر بیلبائو فیکس بود

حسرت ستاره بدشانس رئال چندبرابر شد

گلر بلژیکی رئال مادرید قرار بود بعد از فیفا دی، در اولین بازی رئال به میادین برگردد که یک مصدومیت بدموقع این شانس را از او گرفت.

حسرت ستاره بدشانس رئال چندبرابر شد

به گزارش "ورزش سه"، طبق ادعای مارکا، تیبو کورتوا قرار بود در 31 مارس (12 فروردین) در اولین بازی پس از فیفا دی مقابل اتلتیک بیلبائو بازی کند، اما او چند روز قبل دوباره مصدوم شد. 

کورتوا شوک بزرگی به هواداران رئال وارد کرد. او قبل از شروع فصل صلیبی داد و در حالی که ریکاوری کرده بود، سه‌شنبه در تمرین از ناحیه مینیسک پای چپ مصدوم شد و خیلی زود تحت جراحی قرار گرفت. او در سال 2015 از همین ناحیه در پای راست مصدوم و جراحی شده بود.

2003187

ریکاوری کورتوا به‌قدری خوب پیش رفت که آنچلوتی برنامه‌ریزی کرده بود او را در یازده بازیکن ابتدایی مقابل اتلتیک قرار بدهد. کارلتو قصد داشت به این شکل به کورتوا اعتماد به نفس بدهد و ببیند از نظر جسمی و چه روحی در چه وضعیتی است. او ممکن بود حتی در بازی برابر سیتی نیز فیکس شود، اما مصدومیت جدید که فصل را از او گرفت، حسرتش را چندبرابر کرد.

خبر خوب برای کورتوا اینکه مصدومیت مینیسک او به دو ماه ریکاوری نیاز دارد و از ابتدای فصل بعد اگر مصدوم نباشد، در دسترس خواهد بود.

دیدگاه‌ها