کد خبر : 2010293 | 03 فروردين 1403 ساعت 21:00 | 20.6K بازدید | 51 دیدگاه

بازی مناسبی خواهد بود

دشان: آلمان هنوز هم نام بزرگی دارد

دیدیه دشان گفت هرچند آلمان از روزهای اوجش به دور است، ولی محک مناسبی برای تیم ملی فرانسه خواهد بود.

دشان: آلمان هنوز هم نام بزرگی دارد

به گزارش "ورزش سه"، فرانسه در یکی از بازی‌های تدارکاتی خود برای یورو 2024 فردا میزبان آلمان خواهد بود. مانشافت در ماه‌های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده و این بازی برای هر دو تیم محک مناسبی خواهد بود. در بازی فردا فرانسه آنتوان گریزمان را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

2003759

دیدیه دشان، در مورد اینکه آیا زایر امری جایگزین گریزمان می‌شود، گفت: «این یکی از نقش‌های او است و از هافبک‌هایی است که می‌تواند در چند پست بازی کند. او این توانایی را دارد که بتواند خودش را اثبات کند. آنتوان ولی آنتوان است. او را فردا نداریم و بهترین جانشین را به جایش انتخاب خواهم کرد.»

غیبت گریزمان، یک چالش بزرگ: «نه. طبعا ترجیح می‌دهم همه بازیکنانم را داشته باشم، ولی به عنوان مربی باید برای هر شرایطی برنامه داشته باشید. بهتر است فردا گریزمان را نداشته باشیم تا دو یا سه ماه دیگر.»

فقط یک کلین‌شیت و دفاع راست اصلی مقابل آلمان: «تیم این توانایی را دارد که گل‌های زیادی به ثمر برساند. کلین‌شیت‌ها عمدتاً برای دروازه‌بانان است. دفاع راست؟ فردا و سه‌شنبه دو مدافع راست متفاوت را امتحان می‌کنم.»

اهمیت بازی‌های ماه مارس: «همه بازی‌ها مهم هستند و شما قضاوت خواهید کرد. از هر بازی می‌توان درس گرفت و در انتخاب فهرست نهایی کمک می‌کند. درست است که آلمان این اواخر شرایط خوبی نداشته، ولی همچنان نام بزرگی دارد.»

اطمینان از تمدید تا 2026: «این موضوع آرامش من را به هم نمی‌زند. این اطمینان البته لذت‌بخش است. از زمانی که دیالو (رئیس فدراسیون) اینجا بوده، مطمئن شده‌ایم که با خیال راحت کار می‌کنیم. من از اینکه او از تمدید قراردادم حرف زده، قدردانی می‌کنم.»

بنزما در المپیک؟ «به من چه ارتباطی دارد؟ این تیری آنری است که تصمیم می‌گیرد.»

دیدگاه‌ها