کد خبر : 2010302 | 03 فروردين 1403 ساعت 22:10 | 39.5K بازدید | 80 دیدگاه

خود من هم نمی‌‌دانستم چند بازی ملی دارم؛

میرزاپور: نمی‌دانستم چند بازی ملی دارم!

ابراهیم میرزاپور، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران، معتقد است که بازی کردن از تیم ملی مهمتر از آمار و ارقام شخصی است.

میرزاپور: نمی‌دانستم چند بازی ملی دارم!

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته علیرضا بیرانوند با انجام ۷۰ بازی ملی از رکورد تعداد بازی‌های ابراهیم میرزاپور به عنوان دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گذر کند و حالا ابراهیم میرزاپور درباره این اتفاق گفت: من خودم نمی‌دانستم رکورد تعداد بازی‌های من چند تا بود؛ یکی می‌گفت ۸۰ تا، یکی می‌گفت ۸۵ تا و یکی هم می‌گفت ۷۰ بازی! 

او ادامه داد: در آن زمان بازی کردن برای تیم ملی از هر چیزی مهم‌تر بود. برای خود من ملاک مهمی نبود و واقعا اصلا نمی‌شمردم. به نظر من علیرضا در مدت اخیر که گلر تیم ملی بوده، شایستگی داشته و ان‌شاءالله این مسیر را ادامه دهد و تا ۱۰۰ بازی هم برود.

دروازه‌بان سابق فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من اصلا نشمردم. تعداد زیاد بوده و می‌گویند ۷۰ بازی، حتما ۷۰ بازی بوده که می‌گویند. بعد از من دروازه‌بان‌های زیادی آمدند و حالا یک نفر از همشهری‌های من تبدیل به دروازه‌بان تیم ملی شده است. ان‌شاءالله که بتواند سلامت باشد تا هم در خدمت تیم ملی و باشگاهش باشد. برای بازیکنان بعید بدانم رکورد چیز مهمی باشد و در اصل، بازی کردن برای آنها مهم است.

دیدگاه‌ها