کد خبر : 2010354 | 04 فروردين 1403 ساعت 16:18 | 11.6K بازدید | 4 دیدگاه

فرم جالب کاوه در سپاهان: هر ۶۸ دقیقه یک گل!

کاوه رضایی در جمع شاگردان مورایس در تلاش است تا روزهای خوب خودش را دوباره تکرار کند.

فرم جالب کاوه در سپاهان: هر ۶۸ دقیقه یک گل!

به گزارش "ورزش سه"، در آغاز فصل کاوه رضایی در کنار رضا اسدی، شهریار مغانلو و عیسی آل‌کثیر گزینه‌های در دسترس ژوزه مورایس برای حضور در خط حمله سپاهان بودند و همین مسئله باعث شد تا سرمربی طلایی‌پوشان دردسر شیرینی برای چینش خط حمله تیمش داشته باشد. با این وجود، سرمربی پرتغالی سپاهان نشان داد که اگر کاوه رضایی در شرایط مسابقه باشد و درگیر مصدومیت نباشد و بتواند برای طلایی‌پوشان به میدان برود، به سبک بازی رضایی علاقه‌مند است و او از ترکیب تیمش استفاده می‌کند.

کاوه رضایی در فصل جاری برای طلایی‌پوشان اصفهانی، 272 دقیقه در لیگ برتر، 28 دقیقه در لیگ قهرمانان آسیا و 55 دقیقه در جام حذفی به میدان رفته که هر 3 گل و یک پاس گل او برای سپاهان در لیگ برتر بوده است. با توجه به آمار به‌ثبت رسیده از رضایی، او توانسته در مدت زمان حضورش در ترکیب سپاهان در لیگ بیست‌وسوم، هر 68 دقیقه روی یک گل تاثیرگذار باشد که آمار درخشانی محسوب می‌شود.

رضایی در این فصل از لیگ برتر برابر هوادار، فولاد و گل گهر در آخرین دیدار از سال ۱۴۰۲ گلزنی کرد تا به نوعی آمادگی خودش را برای سال جدید نشان دهد. سپاهان اگر چه فعلا از کورس قهرمانی عقب است، اما روی فرم بودن کاوه رضایی به عنوان یک ذخیره باتجربه کمک بزرگی برای مورایس خواهد بود.

سپاهان در پایان تعطیلات نوروز ۱۴۰۳، به مصاف تراکتور همسایه جدولی خودش خواهد رفت تا یک دیدار معوقه را برگزار کند و کاوه رضایی فرصتی دارد تا برابر تیم سابق خودش که پیش‌تر ۲ گل و یک پاس گل هم ثبت کرده است، درخشان ظاهر شود و فرم خوب خودش را به نمایش بگذارد.

دیدگاه‌ها