کد خبر : 2010356 | 04 فروردين 1403 ساعت 16:33 | 27.5K بازدید | 100 دیدگاه

مهدی: در بهترین حالت به آنها برنامه دادیم؛

واکنش سازمان لیگ به برنامه کشنده سپاهان

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر می‌گوید سپاهان و سایر تیم‌های ایران باید به انجام بازی‌های فشرده عادت کنند.

واکنش سازمان لیگ به برنامه کشنده سپاهان

به گزارش "ورزش‌ سه"، چند روز پیش از پایان سال 1402 برنامه لیگ برتر در هفته‌های پیش رو و همین‌طور برنامه دو بازی معوقه سپاهان برابر تراکتور و ذوب آهن اعلام شد تا طلایی‌پوشان فوتبال ایران مجبور به انجام 6 بازی طی 20 روز شوند؛ 5 بازی در لیگ برتر (با احتساب دو بازی معوقه) و یک بازی در لیگ برتر. این در شرایطی است که سایر تیم‌های مدعی در همین بازه 3 بازی برگزار می‌کنند و البته تراکتور هم 4 بازی پیش رو دارد.

سهیل مهدی، مسئول مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال، در گفتگویی با "ورزش‌ سه"، درباره برنامه فشرده سپاهان با اشاره به ارفاقی که به این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا شده، اینطور واکنش نشان داد: «به هر حال وقتی یک تیم در رقابت‌ها نیست و فضای لازم را به آنها دادیم که بهترین شرایط را در رقابت‌های بین‌المللی داشته باشد، از آن طرف باید کمک لیگ هم باشد. تمام صحبت‌ها را با خودشان کردیم و خودشان هم این‌ها را می‌دانند.» 

سهیل مهدی سپس با تاکید بر این موضوع که بازی‌های فشرده چیز جدیدی نیست، اضافه کرد: «به هر حال این موضوع چیز جدیدی نیست و سال‌های گذشته هم این کار را کردیم. مگر سال‌های گذشته چهارشنبه‌سوری تیم‌ها 4 روزه و 5 روزه بازی نکردند. الان هم سپاهان یک 5 روزه بازی دارد و بعد یک بازی 4 روزه تا خودش را برساند.» 

مسئول مسابقات سازمان لیگ ادامه داد: «اگر بخواهیم به سپاهان 5 روزه بازی بدهیم و به بقیه هم همین‌طور، باید تا هفته آخر صبر کنیم تا بازی‎‌ها تمام شود و بعد بازی‌های معوقه سپاهان را برگزار کنیم. اینطوری لیگ تمام می‌شود و هنوز سپاهان بازی‌های معوقه را برگزار نکرده. باید از این فضاها استفاده کنیم. با خودشان هم صحبت کردیم و در بهترین حالت به آنها برنامه دادیم و فکر نمی‌کنم مشکلی داشته باشد که مثل تمام تیم‌های در یک برهه زمانی بازی فشرده داشته باشند.

2003835

دیدگاه‌ها