کد خبر : 2010552 | 06 فروردين 1403 ساعت 10:47 | 30.4K بازدید | 17 دیدگاه

کابوس فیفادی: دو ستاره اردوی انگلیس را ترک کردند

هری مگوایر و کایل واکر، ستاره‌های منچستریونایتد و منچسترسیتی، اردوی تیم ملی انگلیس را به دلیل مصدومیت ترک کردند.

کابوس فیفادی: دو ستاره اردوی انگلیس را ترک کردند

به گزارش "ورزش سه"، گرت ساوت‌گیت از مگوایر و واکر برای دو دیدار دوستانه در وقفه بازی‌های ملی ماه مارس برابر تیم ملی برزیل و تیم ملی بلژیک دعوت کرده بود. 

ستاره انگلیسی منچسترسیتی در ترکیب اصلی تیم ملی کشورش در جریان بازی برابر برزیل که با شکست 0-1 این تیم به پایان رسید حضور داشت، اما به دلیل مصدومیت در این دیدار مجبور شد زمین بازی را ترک کند و این خبر بسیار بدی برای سه شیرها و البته پپ گواردیولا بود.

2003944

اما این تنها مصدوم انگلیس در این بازی نبود و مگوایر هم در همین دلیل و در اواسط نیمه دوم به دلیل احساس دردی که داشت نتوانست به حضورش در میدان ادامه دهد و از زمین بازی بیرون رفت تا جواب آزمایشات شرایطش را مشخص کند. 

به نظر می‌رسد که این دو بازیکن شرایط خوبی ندارند و به همین دلیل نتوانستند به حضورشان در اردوی تیم ملی انگلیس ادامه دهند. آنها برای تکمیل روند درمان به منچسترسیتی و منچستریونایتد برگشتند تا درمانشان را تحت نظر کادر پزشکی این دو باشگاه آغاز کنند. 

مصدومیت و غیبت آنها در این مقطع حساس از فصل شرایط بدترین اتفاق ممکن برای یونایتد و سیتی خواهد بود و باید دید که مدت زمان مگوایر و واکر از میادین چند روز است.

دیدگاه‌ها