کد خبر : 2010649 | 06 فروردين 1403 ساعت 21:33 | 34.2K بازدید | 32 دیدگاه

به این وضعیت عادت داریم

سرمربی کره جنوبی: فردا قطعا پیروز می‌شویم

هوانگ سون هونگ سرمربی تیم ملی کره جنوبی معتقد است دیدار در برابر تایلند، با پیروزی این تیم همراه خواهد شد.

سرمربی کره جنوبی: فردا قطعا پیروز می‌شویم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی کره جنوبی پس از حذف در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا برابر اردن، با تغییرات بسیار قابل توجهی در کادر فنی خود روبه‌رو شد و یورگن کلینزمن، هدایت این تیم را واگذار کرد اما با این حال، در اولین دیدار پس از جدایی سرمربی آلمانی کره‌ای‌ها، آنها برابر تایلند متوقف شدند و هرگز عملکرد مطلوبی از خود به جا نگذاشتند.
هوانگ سون هونگ سرمربی موقت تیم ملی کره جنوبی درباره شرایط این تیم گفت: من و بازیکنان همه افکار یکسانی داریم. ما از اهمیت این موضوع آگاه هستیم. همچنین می‌دانیم که بازی خارج از خانه سخت و دشوار خواهد بود. ما به خوبی آماده شده‌ایم و من معتقدم که قطعا پیروز خواهیم شد و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا پیروز شویم و به خانه برگردیم.
او ادامه داد: بازی سختی داشتیم. فردا هم بازی سختی خواهد بود. ما باید هماهنگی مورد نظرمان را پیدا کنیم. نه اینکه خودمان را با سبک حریف تطبیق دهیم. این پیش نیاز پیروزی است. ما سعی خواهیم کرد روی بازی خود تمرکز زیادی داشته باشیم.

2000514

وی افزود: 50 هزار تماشاگر به کره فشار آوردند. بازیکنان زیادی نیستند که گرمای ورزشگاه راجامانگالا را تجربه کرده باشند. من و بازیکنان بارها هوای گرم و حمایت پرشور تایلند را تجربه کرده‌ایم. ممکن است شرایط سختی در پیش داشته باشیم، اما معتقدم نباید نگران باشیم. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم و 100% به آنها اعتماد دارم.
تیم کره جنوبی با پیروزی در دیدار برگشت مقابل تایلند می‌تواند نسبت به ادامه راه و صعود به مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ خوشبین باشد. این تیم با ۷ امتیاز صدر نشین گروه C مسابقات است و چین و تایلند هر دو با ۴ امتیاز در رده‌های دوم و سوم تعقیب کننده کره‌ای‌ها هستند.

دیدگاه‌ها