کد خبر : 2010871 | 08 فروردين 1403 ساعت 10:31 | 16.9K بازدید | 26 دیدگاه

دشان: بردیم ولی قرار نیست به هوا بپرم!

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، از عملکرد تیمش در فیفادی مارس چندان راضی نیست.

دشان: بردیم ولی قرار نیست به هوا بپرم!

به گزارش "ورزش سه"، 3 روز پس از شکست 2-0 برابر آلمان، تیم ملی فرانسه شب گذشته موفق شد با نتیجه 3-2 از سد شیلی بگذرد.

فرانسه در این بازی هم به شکست نزدیک بود اما پس از اینکه با نتیجه 2-0 عقب افتاد با گل‌های یوسوفا فوفونا، رندال کولو موآنی و اولیویه ژیرو این بازی را به سود خود به پایان رساند.

دیدیه دشان در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی، ارزیابی متفاوتی از این فیفادی ارائه کرد و در عین حال معتقد بود که نباید از این برد خیلی خوشحال باشد.

او درمورد برتری تیمش گفت: "قرار نیست تا سقف به هوا بپرم اما خوب است که در این مسابقه بعد از شروع بد، برنده شدیم. ما واکنش خوبی نشان دادیم. این تا حدودی با سطح تناسب اندام و انرژی مرتبط است که البته مطلوب نیست. دو بازیکن را به دلیل مصدومیت از دست دادیم، من هم بازیکن بودم. در مقایسه با فیفادی‌هایی که پشت سر گذاشته‌اند، می‌دانم که بازیکنان کمی در حال مدیریت شرایط خود هستند."

2004737

او با اشاره به اهمیت فیفادی گفت: "ما نباید این نوع مسابقاتی را بی‌اهمیت جلوه دهیم، اما باید در ژوئن آینده آن را متفاوت انجام دهیم. ما توانایی و اراده داریم. در این فیفادی طراوت تیم در حداکثر نبود. من پاسخ‌های بیشتری دارم. قبل از این هیچ بلاتکلیفی وجود نداشت (درمورد انتخاب لیست نهایی یورو)، اکنون دیگر هیچ ابهامی وجود نخواهد داشت."

دشان در میان انتقاداتش از عملکرد تیم گفت: "می‌خواستم بازیکنان را در شرایط بازی قرار دهم. 18 نفر از 20 بازیکن حداقل در یکی از بازی‌ها از ابتدا در ترکیب قرار داشتند. بین آن‌هایی که زمان زیادی برای بازی در باشگاه‌های خود ندارند و همینطور آن‌هایی که مصدوم هستند، کادرفنی منتظر بود. این فیفادی سخت‌تر از فیفادی‌های قبلی بود."

دیدگاه‌ها