کد خبر : 2011169 | 10 فروردين 1403 ساعت 17:05 | 21.1K بازدید | 37 دیدگاه

عارف غلامی جایگاهش را حفظ کرد

مدافع ایرانی ولژ موستار یکی از 11 نفر اصلی تیمش مقابل ژلیزنیچار سارایوو است.

عارف غلامی جایگاهش را حفظ کرد

به گزارش "ورزش سه"، عارف غلامی که در آخرین مسابقه قبل از فیفا دی نخستین بازی خود برای باشگاه جدیدش را انجام داد، امشب هم در ترکیب ولژ موستار در دیدار برابر ژلیزنیچار سارایوو قرار می‌گیرد.

تیم فوتبال ولژ موستار که اخیرا عارف غلامی را جذب کرده، از ساعت 22:30 امشب (به وقت ایران) در ورزشگاه گرباویچا در چارچوب دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر بوسنی و هرزگوین، به مصاف تیم رده یازدهمی ژلیزنیچار خواهد رفت.

عارف غلامی که قبل از فیفا دی و پس از یک ماه انتظار برای صدور ویزای کاری برای بازی در بوسنی و هرزگوین، توانست برای ولژ موستار به میدان برود و نمایش مطمئنی در خط دفاعی برای بسته ماندن دروازه تیمش مقابل ایگمان کونیچ داشته باشد تا سه امتیاز ارزشمند به دست بیاورند.

مدافع سابق استقلال که پس از چهار سال موفق در جمع آبی‌ها مجبور به ترک این تیم شد و در نیم‌فصل به بوسنی سفر کرد، در نخستین بازی خود برای ولژ موستار درخشان کار کرد که امیدوار است امشب هم با حضور در ترکیب مقابل ژلیزنیچار عملکرد خوبی بر جای بگذارد.

تیم فوتبال ولژ موستار پس از 6 مسابقه ناکامی در کسب پیروزی که سه تساوی و سه شکست داشت، با حضور عارف غلامی توانست به برتری مقابل ایگمان برسد و امیدوار است امشب هم برابر ژلیزنیچار به پیروزی دست پیدا کند و جایگاهش در رده سوم جدول لیگ بوسنی تثبیت شود.

دیدگاه‌ها