کد خبر : 2011174 | 10 فروردين 1403 ساعت 17:37 | 21.1K بازدید | 37 دیدگاه

خط و نشان غلامپور برای رقبای سیدحسین (عکس)

مربی گلرهای استقلال برای حفظ شرایط جسمانی سیدحسین حسینی تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

خط و نشان غلامپور برای رقبای سیدحسین (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، یکی از نقاط قوت استقلال در فصل جاری خط دروازه است؛ جایی که سیدحسین حسینی کاپیتان ملی‌پوش آبی‌ها شرایط فوق‌العاده‌ای دارد و در آستانه خلق رکوردی جدید در بسته نگه داشتن دروازه است.

استقلالی‌ها محمدرضا خالدآبادی جوان را هم در ترکیب خود دارند که البته به واسطه شرایط خوب حسینی هنوز فرصتی برای بازی در فصل جاری به دست نیاورده است.

بی‌شک بخش اعظمی از شرایط جسمانی خوب گلرهای استقلال به واسطه حضور بهزاد غلامپور در کادرفنی است؛ مربی دروازه‌بان‌های باتجربه استقلال که رابطه گرمی با شاگردان خود دارد تلاش می‌کند تا آنها را در شرایط خوب نگه دارد.

غلامپور در تمرین امروز استقلال نیز با روحیه بالا حاضر بود و تصویری که از او منتشر شده مشت‌های گره کرده این مربی را نشان می‌دهد که احتمالا برای رقبای سیدحسین در لیگ برتر کری خوانده است.

2005261

حسینی که تاکنون 13 بار دروازه استقلال را بسته نگه داشته، رکورددار کلین‌شیت در لیگ برتر بیست و سوم است و بی‌شک برای ارتقای این رکورد در بازی‌های آینده تلاش خواهد کرد. او که در آخرین بازی تیم ملی نیز به میدان رفت و توانست از دروازه ایران محافظت کند، حالا زیر نظر غلامپور برای مسابقه با مس رفسنجان آماده می‌شود و امیدوار است برای چهاردهمین بار در فصل جاری کلین‌شیت کند.

دیدگاه‌ها