کد خبر : 2011388 | 12 فروردين 1403 ساعت 07:14 | 14.7K بازدید | 28 دیدگاه

وضعیت سه تیم خوزستانی در این فصل جالب نبود

تهامی: فراز کمالوند یک سرمربی باسواد و باشعور است

ابراهیم تهامی نسبت به وضعیت تیم‌های استان خوزستان ابراز تأسف کرد.

 تهامی: فراز کمالوند یک سرمربی باسواد و باشعور است

به گزارش ورزش سه، ابراهیم تهامی پیشکسوت خوزستانی فوتبال ایران در جریان دیدار دوستانه صنعت نفت آبادان-فولاد خوزستان درباره قعرنشینی و کیفیت پایین تیم‌های این استان در این فصل گفت: من بسیار برای فوتبال خوزستان متاسفم که کار سه تیم استان ما به اینجا رسیده است ولی امیدوار هستم. من قبل‌تر هم پیش از بازی استقلال خوزستان با ذوب آهن هم با قاطعیت گفتم که این تیم سقوط نمی‌کند.

ویدئو: 328629

او ادامه داد: البته استقلال خوزستان وضعیت بهتری نسبت به این دو تیم دارد و سرمربی دانایی هم دارد. خودش را در جدول جدا می‌کند و چون از آکادمی کار می‌کنند وضعیت بسیار خوبی دارند. من امیدوار بودم صنعت نفت آبادان زودتر از این‌ها، آقا فراز را بیاورد.

وی افزود: آقا فراز نزدیک به ۳۰ سال است که با من دوست است و حتی در زمان آقا فیروز با هم کار می‌کردیم. اخلاقی او را می‌شناسم و می‌دانم کاملا حرفه‌ای است. صنعت نفت باید زودتر او را می‌آورد. درست است که می‌گویند تهامی استقلالی است اما من تیم شهر و استانم را دوست دارم. مردم آبادان هیچ امیدی جز این تیم ندارند و فقط می‌خواهند هر دو هفته یک بار به ورزشگاه بیایند. تیم یک هفته خارج از خانه و یک هفته هم داخل خانه بازی دارد و هوادار هم می‌آید تا تیمش را ببیند و با دلخوشی به منزل بروند.

ابراهیم تهامی درباره استفاده از کلمه «معجزه» برای باقی ماندن صنعت نفت در لیگ توسط فراز کمالوند خاطرنشان کرد: آقا فراز یک سرمربی حرفه‌ای، باسواد و باشعور است و قطعا می‌داند هر کلمه را به چه دلیل استفاده می‌کند. اکنون شرایط را می‌سنجد و درست فکر می‌کند چرا که اگر خدای نکرده تیم به سقوط کند و به لیگ یک بیفتد، واقعیت این است که مقصر فراز نیست. یک مربی حرفه‌ای به این مسائل فکر می‌کند و امیدوار هستم آقا فراز بتواند تیم را نگه دارد.

دیدگاه‌ها