کد خبر : 2011458 | 12 فروردين 1403 ساعت 14:55 | 41.1K بازدید | 29 دیدگاه

تجربه حسینی، دید و بازدیدهای او را زیاد کرد

سیدحسین کاپیتان حریف استقلال هم شد!

کاپیتان استقلال با تجربه بالایی که در لیگ برتر دارد، قبل از هر بازی تیمش با اکثر بازیکنان حریف هم خوش و بش می‌کند.

سیدحسین کاپیتان حریف استقلال هم شد!

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی دروازه‌بان باتجربه و ملی‌پوش استقلالی‌ها که دوازدهمین فصل حضور در لیگ برتر را سپری می‌کند، یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیمش در لیگ بیست و سوم محسوب می‌شود.

حسینی که آمادگی جسمانی و شرایط فنی خوب خود را در ابتدای فصل نشان داده و همین حالا رکورددار بسته نگه داشتن دروازه در لیگ بیست و سوم محسوب می‌شود، با روحیه خوب ناشی از فیکس شدن در آخرین بازی تیم ملی امیدوار است در بازی‌های آینده استقلال هم خوش بدرخشد.

کاپیتان استقلال که یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان لیگ برتر محسوب می‌شود، به واسطه سال‌ها بازی با بسیاری از بازیکنان حاضر در مسابقات همبازی بوده و قبل از هر مسابقه تیمش (رسمی و دوستانه) رفاقت خود با بازیکنان حریف را نیز به رخ می‌کشد.

2005792

سیدحسین در بازی دوستانه روز گذشته استقلال مقابل پیکان هم با تعدادی از همبازیان قدیمی خود که در جمع خودروسازان حضور دارند، ملاقات صمیمانه‌ای داشت. فرشید اسماعیلی و تعدادی دیگر از استقلالی‌ها که در گذشته با حسینی همبازی بودند، قبل از شروع بازی دیروز با کاپیتان آبی‌ها خوش و بش کردند و رابطه خوبشان را به رخ کشیدند.

حسینی در جریان بازی دیروز در یک صحنه به عنوان کاپیتان تیم وقتی روزبه چشمی و مهرداد محمدی به عملکرد داور وسط اعتراض شدیدی کردند در نقش بزرگ‌تر وارد شد تا به غائله خاتمه بدهد. جالب اینکه تجربه بالای این گلر ملی‌پوش سبب شده تا بازیکنان حریف هم برای او احترام زیاد قائل باشند و در بسیاری از صحنه‌ها این مسئله هم مشهود بود.

عکاس: حامد عراقی

دیدگاه‌ها