کد خبر : 2011543 | 13 فروردين 1403 ساعت 03:00 | 27.2K بازدید | 27 دیدگاه

رودخانه یک استعداد را از فوتبال گرفت؛

روایتی تلخ از غرق شدن شاگرد میلاد میداوودی

مرگ حسن سلیمی، دروازه‌بان رده جوانان هوادار شوک بزرگی به دوستان و خانواده او وارد کرد.

روایتی تلخ از غرق شدن شاگرد میلاد میداوودی

به گزارش "ورزش سه"، درست چند روز مانده به آغاز سال نو، حسن سلیمی ویدیویی از پنالتی گرفتن‌های خود در تمرینات را منتشر کرد و با مهارت پنالتی‌گیری‌اش حریف می‌طلبید و کری می‌خواند.

با این حال دست تقدیر و روزگار سبب شد او آخرین نوروز خود را در این جهان سپری کند و هیچگاه به زمین فوتبال برنگردد. او در هفده سالگی به دلیل غرق شدن در رودخانه جان باخت.

این دروازه‌بان از سن ده سالگی در اهواز در آکادمی‌ای که تحت مدیریت میلاد میداوودی است رشد پیدا کرد و سال گذشته جذب رده سنی جوانان باشگاه هودار شد تا برای رویاپردازی‌اش راهی تهران شود.

او که برای تعطیلات به جنوب سفر کرده بود وارد رودخانه‌ای در یک روستا شد اما با جریان آب مفقود شد و پس از سه ساعت جستجو توسط افراد محلی و خانواده‌اش، پیکر بی جان این بازیکن با استعداد از زیر آب بیرون آورده شد.

2005973

طبق گفته‌های مربی او، حسن سلیمی بازیکنی با اخلاق و با استعداد بود و روی او به عنوان یکی از گلرهایی که می‌تواند استعداد درخشانی داشته باشد حساب می‌کردند اما پیش از آغاز سنین جوانی چشم از جهان فرو بست.

پس از این حادثه تلخ اهالی سرشناس فوتبال برای همدردی با خانواده او در فضای مجازی، این اتفاق تلخ را به جامعه فوتبال و خانواده و دوستان حسن سلیمی تسلیت گفتند. میلاد میداوودی اولین کسی بود که خبر فوت او را منتشر کرد و در ادامه هم مسعود شجاعی، یحیی گل محمدی و... این سانحه را تسلیت گفتند.

دیدگاه‌ها