کد خبر : 2011798 | 14 فروردين 1403 ساعت 17:31 | 29.7K بازدید | 5 دیدگاه

باقر محمدی سورپرایز شد

ویتنامی‌ها سنگربان تیم شمسایی را محاصره کردند

به نظر می‌رسد، باقر محمدی دروازه‌بان تیم ملی فوتسال، نه تنها در ایران بلکه در کشورهای آسیایی نیز محبوبیت خاصی دارد و روز گذشته تماشاگران ویتنامی حسابی او را غافلگیر کردند.

ویتنامی‌ها سنگربان تیم شمسایی را محاصره کردند

به گزارش ورزش سه، تیم ملی فوتسال ایران پیش از جام ملت‌های آسیا 2024 در تورنمنت چهارجانبه ویتنام شرکت کرد تا با انجام سه دیدار دوستانه برابر تیم‌های مراکش، نیوزیلند و ویتنام، آمادگی بازیکنان را محک زده و کارهای تاکتیکی خود را در این مسابقات مرور کنند. تورنمنتی که سایه روشن‌های فراوانی داشت. از شکست مقابل تیم ملی زیر 23 مراکش که درگیری عجیبی بین بازیکنان و مربیان دو تیم رخ داد و همچنین حرکت جوانمردانه علی خلیل‌وند در دیدار با ویتنام که تشویق تماشاگران میزبان را به همراه داشت. اما جالب‌تر از همه‌چیز باید به محبوبیت سنگربان اول تیم ملی فوتسال در ویتنام اشاره داشت. باقر محمدی پس از تایلند در ویتنام هم توسط طرفداران غافلگیر شد و بازار سلفی با آن‌ها را حسابی داغ کرد.

2006386

دروازه‌بان تیم گیتی‌پسند اصفهان که در فصل گذشته لیگ برتر با ثبت 9 کلین‌شیت، رکورددار شد و خود را در تاریخ فوتسال ایران ماندگار کرد، در سالیان اخیر به عنوان مرد شماره یک درون دروازه تیم ملی ایستاده است و عملکرد بسیار خوبی را برجای گذاشته تا سایر گلرهای ایرانی برای برای نیمکت تیم ملی رقابت کنند.

باقر محمدی پس از بازی با ویتنام، دقایقی را با تماشاگران میزبان گذراند و مشغول به عکس انداختن با آن‌ها شد. البته این اقدام از سوی محمدی برای طرفدارانش کافی نبود و ویتنامی‌ها نه تنها به پیراهن او رحم نکردند، بلکه شلوار گلری، زانوبند و آرنج‌بند وی را هم به عنوان یادگاری از دروازه‌بان تیم ملی خواستار شدند.

2006387
2006388
2006389

البته این اولین باری نبود که باقر محمدی توسط تماشاگران تیم‌های آسیایی غافلگیر شده است. پیش از این در تورنمنت تایلند نیز تماشاگران حسابی از این سنگربان استقبال کرده بودند و وسایل دروازه‌بانی او را به عنوان یادگاری گرفتند.

اگرچه موضوع نگران کننده‌ای، تیم ملی فوتسال و باقر محمدی را تهدید می‌کند. دروازه‌بان تیم‌ملی در ماه‌های اخیر با مصدومیت دست‌وپنجه نرم کرده است و فشار مسابقات باشگاهی و اردوهای تیم ملی باعث شده تا او زمان کافی را برای استراحت و مداوای خود بدست نیاورد که احتمال دارد چنین مسئله‌ای در جام ملت‌های آسیا برای محمدی و شمسایی گران تمام شود.

دیدگاه‌ها