کد خبر : 2011872 | 15 فروردين 1403 ساعت 00:50 | 8.8K بازدید | 38 دیدگاه

تماشای این مسابقه، وظیفه همه فوتبال‌دوستان ایرانی است

بازی بزرگ و پایان رخوت بهاری فوتبال ایران

دیدار حساس تراکتور و سپاهان امشب در ورزشگاه یادگار برگزار خواهد شد و دو تیم هجومی و پرمهره فوتبال ایران در یک نبرد حساس به مصاف هم خواهند رفت.

بازی بزرگ و پایان رخوت بهاری فوتبال ایران

به گزارش ورزش سه، این مسابقه جذابیت‌های زیادی دارد و از لحاظ فنی می‌تواند شروع خوبی برای بازی‌های لیگ برتر در سال جدید باشد، مهره‌های هجومی تاثیرگذار، مربیان صاحب سبک و حضور هواداران پرشور تراکتور به این مسابقه جذابیت بیشتری می‌دهد.

حضور 3 آقای گل لیگ برتر در خط حمله دو تیم نشان از آمار هجومی خوب دو تیم و مهره‌هایی زهردار در محوطه جریمه می‌دهد که کار را برای مدافعان سخت می‌کند اما با وجود بازیکنانی چون محمد دانشگر، عارف آقاسی و شجاع خلیل زاده تقابل‌های جذابی بین مهاجمان آماده فوتبال ایران و مدافعانی که مدعی پیراهن تیم ملی هستند نبرد جالبی را رقم می‌زند.

پشت محوطه دو تیم هم جنگ جانانه‌ای شکل می‌گیرد، آلوز و گوستاوو زوچ پرتغالی برزیلی تراکتور نزدیک به محوطه جریمه خلق موقعیت خواهند کرد و در مقابل آنها محمد کریمی و نورافکن قرار خواهند داشت که سپاهان هم در فاز دفاعی مهره‌های قابل اتکایی دارد.

2006513

جدال اصلی در این مسابقه نبردهای کناره‌های زمین است، رامین رضاییان، میلاد زکی پور، نادری، نعمتی، دلتیچ، حسین زاده، احمدزاده، شکاری بازیکنان با کیفیتی هستند که به احتمال زیاد در پست‌های فول بک و وینگر برای دو تیم به میدان خواهند رفت و میل هجومی بالای مدافعان کناری و قدرت فنی وینگرها جدال‌های جذابی در این مسابقه رقم خواهد زد.

شاید در این مسابقه بیشترین فشار روی هافبک دفاعی تراکتور وارد شود و او روز سختی داشته باشد، میل هجومی بالای گوستاوو و آلوز و بازگشت به عقب کمتر مهاجمان این تیم فشار زیادی را روی هافبک دفاعی تراکتور وارد خواهد کرد و با توجه به کیفیت بالای برایان دابو و وینگرهای این تیم که به پشت محوطه مایل می‌شوند می‌تواند پاشنه آشیل تراکتور باشد.

تفکرات هجومی خمس و مورایس هم در این مسابقه می‌تواند به زیبایی‌های بازی کمک کند، هیچکدام از آنها تمایلی به فوتبال دفاعی ندارند و در مسابقات لیگ همواره فوتبال هجومی به نمایش گذاشتند که این مسابقه حساس می‌تواند بازی متفاوتی نسبت به دربی پایتخت باشد و گل‌های زیادی رد و بدل شود.

2006514

اهمیت این مسابقه از لحاظ جدول هم به قدری تعیین کننده است که می‌تواند یک تیم را به کورس قهرمانی نزدیک و تیم دیگر را حتی از معادلات قهرمانی خارج کند و درگیر حاشیه کند و شاید همین حساسیت روی مسابقه تاثیرگذار باشد اما با توجه به میزبان بودن تراکتور و نیاز سپاهان به 3 امتیاز مسابقه شرایط خنثی شود و دو تیم با ریسک بیشتری وارد زمین شوند.

این دیدار امشب ساعت 19:30 در ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها