کد خبر : 2015004 | 29 فروردين 1403 ساعت 01:11 | 28.4K بازدید | 57 دیدگاه

دی یونگ: ضربه محکمی خوردیم

فرانکی ‌دی‌یونگ پس از شکست بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن و حذف از لیگ قهرمانان اروپا در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.

دی یونگ: ضربه محکمی خوردیم

به گزارش "ورزش سه"، دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تلخ‌ترین شکل ممکن برای بارسلونا و هوادارانش به اتمام رسید. در حالی‌که آنها بازی رفت را با پیروزی ۳-۲ به پایان رساندند، اما در دیدار برگشت ۴-۱ شکست خوردند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

فرانکی ‌دی‌یونگ که پیش از بازی رفت با مصدومیت مواجه شده بود و مشخص نبود می‌تواند به دو بازی تیمش مقابل پاری سن ژرمن برسد یا نه، با تلاش پزشکان برای این دو دیدار آماده شد و توانست در بازی رفت نمایش خوبی ثبت کند.

امشب اما وضعیت باب میل بارسلونا پیش نرفت و پس از اخراج رونالد آرائوخو در نیمه اول، آنها ۴ گل دریافت کردند و حذف شدند. دی‌یونگ پس از پایان بازی ناامیدی‌اش را ابراز و خاطرنشان کرد که آنها باید از جایشان بلند شوند و دوباره بجنگند.

او گفت: «ما ۱-۰ جلو بودیم و برتری مهمی داشتیم، اما در اروپا وقتی ۱۰ نفره و مدتی طولانی مقابل تیمی مثل پی‌اس‌جی بازی می‌کنید، چنین اتفاقی می‌افتد. ما تلاش کردیم اما در نهایت نتوانستیم کاری انجام دهیم.

2011648

درباره اخراج نمی‌دانم چه بگویم. من احساس کردم که فاصله بارکولا تا توپ زیاد است و توپ به دروازه‌بان می‌رسد. ویدئوی صحنه را ندیده‌ام اما این احساسی است که داشتم.

ما تلاش کردیم، جنگیدیم، اما نشد. این ضربه محکمی به ماست زیرا فکر می‌کردیم که می‌توانیم به مرحله بعد برویم. چاره‌ای جز بلند شدن و تلاش مجدد در سال آینده وجود ندارد.»

دیدگاه‌ها